....

Chyba na stránce: Zapište nováčky do skautISu ještě dnes, získají časopisy zdarma - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/skauting/4088-zapiste-novacky-do-skautisu-co-nejdrive-ziskaji-casopisy-zdarma?autologin=1"

SKAUTING

Metodický časopis pro dospělé v Junáku, kteří se zabývají (nejen) výchovou dětí a dalšími činnostmi, spjatými s chodem oddílů a středisek.

Zapište nováčky do skautISu ještě dnes, získají časopisy zdarma

Zadali jste nováčky do skautISu? Udělejte to co nejdříve, ať mohou zdarma získat časopisy, na které mají nárok. Ideálně už do 19. září, aby jim stihlo přijít už i říjnové číslo. Budou si moct přečíst do registrace časopisy dva!

Změna v objednávce časopisů

Změnili jsme systém objednávání časopisů. Nováčkům první rok až do první registrace zasíláme časopisy zdarma automaticky. Ale časopis, na který mají nárok, pak už nelze zpětně doobjednat po registraci. A s tím souvisí i to, že je třeba, aby je vedoucí do skautISu co nejdříve zapsali! Tím se stanou členy organizace s nárokem na časopis. Pokud to stihnete do 17. září, přijdou jim do registrace dvě čísla.

Jak zasílání funguje

Každému nováčkovi budeme zasílat časopis od chvíle uvedení ve skautISu až do první registrace - v současnosti přijcházel novým členům pouze jeden časopis v rámci "Balíčku pro rodiče nováčků". Nově bude chodit časopis všem novým členům uvedeným ve skautISu až do první registrace zdarma. Po první registraci se časopis bude dál posílat dle nároku na časopis zdarma z registrace (případně při registraci do kategorie "bez časopisu" se přestane zasílat). Dle věku dětem přijde odpovídající časopis, buď BenJáMína, Světýlko nebo SKAUT. Vedoucí může automatické nastavení typu časopisu změnit.

Další informace ve článku: MĚNÍME OBJEDNÁVÁNÍ ČASOPISŮ VE SKAUTISU. ZKONTROLUJTE, ZDA VÁM PŘIJDE!

---
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 942x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu