....

Chyba na stránce: Výhody pro předplatitele - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/dalsi-instituce/tdc/tdc-casopisy/vyhody-pro-predplatitele?autologin=1"

Výhody pro předplatitele

Akce výhodného předplatného na časopisy Respekt nebo Ekonom skončila!

Benefit byl časově omezen do 31. 3. 2015, jeho lhůta tedy vypršela. Akci se pro vás budeme snažit vyjednat i v budoucnu!


Pokud chcete být informováni o obnovení benefitu, přihlaste se k odběru newsletteru "časopisy".U příležitosti výročí 25 let obnovení Junáka a 25 let existence časopisu Respekt jsme vyjednali pro předplatitele skautských časopisů velmi zajímavou slevu na předplatné tohoto zajímavého týdeníku, který stojí za to číst. Výše slevy se může vyšplhat až na 40 % pro studenty nebo na 30 % pro ty, kteří už mají svá studentská léta za sebou. Nemusejí však zoufat ani ti, kteří už si Respekt předplácejí, pro ně je jako kompenzace připravena sleva 35 % na týdeník Ekonom (ale využít slevu na Ekonom mohou i všichni ostatní zájemci).
 
A ještě dvě zajímavosti. S předplatným Respektu získáváte přístup do Audiotéky. To znamená, že si můžete časopis také poslechnout, což se vyplatí třeba při řízení v autě nebo při cvičení v posilovně :) Samozřejmostí je přístup do online archivu.
Pozn.: Nabídka platí pro nové nebo navýšené předplatné do 31. 3. 2015 nebo do vyčerpání zásob. Nabídku nelze použít na prodloužení stávajícího předplatného.
 
Objednávku si vyřídíte opravdu rychle, skautIS vám dokonce předvyplní údaje, které je třeba pouze zkontrolovat pro správnost. Potom už stačí závazně potvrdit objednávku a je to. Po odeslání údajů vás kontaktuje nakladatelství Economia, které vám zašle fakturu za objednávku. Pokud byste zaznamenali problémy s vyřízením objednávky, napište nám na tdc@skaut.cz.
 
Informace k dodání knihy Václav Havel: Dárek k předplatnému v podobě knihy o Václavu Havlovi vám zašle vydavatelství Economia do 30 dní od uhrazení faktury. I když dárek není na faktuře uveden, nebojte se, že byste ho neobdrželi. Pokud by se tak přeci jen stalo, ozvěte se nám na tdc@skaut.cz.
 

 
TIP: Nejste odběrateli skautských časopisů a chtěli byste být třeba i proto, abyste měli nárok na zvýhodněné předplatné Respektu nebo týdeníku Ekonom? Potom neváhejte a kontaktujte své vedoucí oddílů nebo středisek. Dejte jim vědět, že skautské časopisy chcete číst a jestli nechtějí zvážit možnost objednávat je hromadně úplně všem členům, protože se to vyplatí.
 

Prozkoumejte nabídky slev na týdeníky Respekt a Ekonom v přehledné tabulce

 
 PRO KOHO?  CO? SLEVA A ÚSPORA  CENA
Noví předplatitelé Respektu Týdeník Respekt na 1 rok  + kniha Václav Havel od Edy Kriseové  30 %

(655 Kč)
1529 Kč
Noví předplatitelé Respektu (studenti) Týdeník Respekt na 1 rok + kniha Václav Havel od Edy Kriseové 40 %

(883 Kč)
1311 Kč
Pro všechny Týdeník Ekonom na 1 rok
35 %

(892 Kč)
 1657 Kč

Respekt

"Týdeník Respekt byl založen v listopadu 1989 skupinou samizdatových novinářů. Profiluje se jako liberální, kritické médium, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování," můžeme se dočíst z tiráže časopisu.

Každý člověk, který má alespoň elementární zájem o veřejné dění a kulturu, by mohl pravidelnou dávku kvalitního čtiva tohoto periodika ocenit. Na stránkách časopisu lze nalést důkladné společenské analýzy, trefné postřehy a  komentáře bez servítek. To vše doplněno o již legendární ilustrace Pavla Reisenauera.

Kniha Václav Havel od Edy Kriseové zdarma k předplatnému Respektu

Jediný autorizovaný životopis.

Václav Havel znal spisovatelku Edu Kriseovou z disentu. Prožila s ním nejbouřlivější revoluční týdny a stala se nejprve jeho poradkyní a potom ředitelkou odboru Stížností a milostí na Pražském hradě. To, co se dělo tenkrát, se už nikdy nebude opakovat: vlády se chopili myslitelé, spisovatelé, filozofové... Sice bez praktických zkušeností s vládnutím, ale s těmi nejčistšími úmysly.

Autorka záměrně napsala život kladného hrdiny, aby lidé dostali příklad, idol, po marasmu, v němž žili čtyřicet let. Aby pochopili, že se vyplatí být slušný a držet se své pravdy a život má smysl jenom tehdy, když ho člověk žije ve vlastní celistvosti, a že stojí za to obětovat to osobní zájmu celé společnosti. Též očišťuje pověst české národní buržoazie, rodiny, z níž Václav pocházel a zachycuje vzpomínky Havlových kamarádů a současníků, aby z jejich paměti vystupoval Václav Havel nejopravdověji a nejživěji jako člověk se svými „výšinami i nížinami“.

Dvacet pět let po Sametové revoluci tyto ideály a hodnoty stále postrádáme a z prvotního nadšení jsme vystřízlivěli snad až příliš. Od utopie k realitě je proto název zamyšlení či shrnutí, které autorka do tohoto nového vydání připsala. Oproti prvnímu vydání v něm mapuje také ony nezapomenutelné první dva roky, které s Václavem Havlem na Hradě prožila. Tyto někdy úsměvné, jindy vážné vzpomínky jsou jedinečným svědectvím doby a vycházejí vůbec poprvé.

Buďte díky skautským časopisům v obraze a získejte také zajímavé přílohy zdarma

Skautské časopisy jsou tu pro to, aby informovaly, inspirovaly, vzdělávaly, posilovaly sounáležitost s organizací a samozřejmě aby také bavily. Zkrátka a dobře, pro plnohodnotné skautování je ideální věnovat jim pozornost, protože jinak člověk přijde o mnoho podnětů. Využijte proto čas registrace k tomu, abyste si časopis objednali, a pak ho 5x za rok, kdy vychází, prolistovali a pročetli. Vychutnejte si ten luxus, že vám skautský časopis plný kvalitního a poctivě připraveného obsahu přistane přímo do schránky v profi tištěné podobě (můžete si ho pak vzít na výpravu nebo třeba do vany). A nechte se jednou za čas překvapit tím, že spolu s časopisem obdržíte také některou z bonusových příloh, například diář nebo knížečku zdarma.

TIP: Zmeškali jste rozesílku Roverského diáře zdarma s Roverským kmenem? Nevadí, ve skautském eshopu si můžete koupit  jeho vylepšenou profi verzi. Co diář obsahje? Přečtěte si v článku.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2609x

Práce s článkem

13
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

9 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu