....

Chyba na stránce: Personalistika a projektové řízení - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/kuj/2466-ludmila-hobzova?autologin=1"

KANCELÁŘ ÚSTŘEDÍ

Kancelář ústředí tvoří profesionální zázemí Junáka - českého skauta, jejím úkolem je zabezpečovat činnosti nutné pro chod a rozvoj celé organizace a poskytovat servis organizačním jednotkám, činovníkům a ústředním orgánům.

Tato sekce Křižovatky se momentálně upravuje. Děkujeme za pochopení.

Personalistika a projektové řízení

  Ludmila Hobzová - Lída

Lída je vedoucí odboru VRJ pro personalistiku, který podporuje vedoucí jednotek a týmů různých akcí v řízení spolupracovníků a hledání nových lidí. S odborem vytváří nástroje a metodiky, které by jim tuto práci ulehčili (příručku pro vedoucí středisek, semináře personalistiky, uvítací balíčky, poděkování, dekrety,…). Dále má  na starosti i dobrovolníky okolo ústředí, odbory a zájemce o stáže. Intenzivně se věnuje vyhledávání spolupracovníků a dobrovolníků na různé projekty. Připravuje a sama spolupracuje na řadě větších i menších  projektů jako je příprava Valného sněmu či HelpDesku.

Dlouho působila jako vedoucí a výchovná zpravodajka ve středisku „Oheň“ Horní Počernice a na okrese Prahy 9, ale nyní se změnou bydliště je již několik let ve středisku Králův Dvůr. Je aktivní instruktorkou vzdělávacích akcí, zejména ILŠ Collegium.

V případě potřeby mě kontaktujte na kancelar@skaut.cz

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 638x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu