....

Chyba na stránce: Manažer skautISu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/kuj/685-manazer-skautis?autologin=1"

KANCELÁŘ ÚSTŘEDÍ

Kancelář ústředí tvoří profesionální zázemí Junáka - českého skauta, jejím úkolem je zabezpečovat činnosti nutné pro chod a rozvoj celé organizace a poskytovat servis organizačním jednotkám, činovníkům a ústředním orgánům.

Tato sekce Křižovatky se momentálně upravuje. Děkujeme za pochopení.

Manažer skautISu

Jan Mesl - Mýval má jako manažer skautISu na starosti chod a rozvoj tohoto klíčového skautského informačního systému, ale i některých dílčích on-line služeb, které Junák - český skaut provozuje.

Hlavní náplní práce je rozvoj skautISu, tedy příprava nových zadání, konzultace a analýzy nových funkcí a komunikace s programátory. Následně naprogramované části testuje a nasazuje do ostrého provozu. Mimo to zajišťuje zpracovávání vybraných dat a datových přehledů o členech a jednotkách ze skautISu. V neposlední řadě se stará o úpravy dat, přípravu fakturace STS a další se skautISem související činnosti.

Ve spolupráci s Davem, asistentem podpory skautISu, se z části podílí i na komunikaci s uživateli a vyřizování jejich podnětů a hlášení chyb z technické podpory.

V případě potřeby ho můžete kontaktovat e-mailem na na: podpora@skaut.cz

Pro podporu skautISu pište prosím na podpora@skaut.cz nebo se obraťte na webovou on-line podporu či do on-line nápovědy.

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu