....

Chyba na stránce: Ladislav Pelcl – Bilbo - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/nacelnictvo/nacelnictvo-clenove/1095-ladislav-pelcl-bilbo?autologin=1"

Ladislav Pelcl – Bilbo

Ladislav Pelcl – Bilbo

Volený člen NJ, zvolený XIV. VSJ v Litomyšli.

Domovské středisko

115.56 středisko Hiawatha Praha

Profese

konzultant IS/ICT (IoT, smart meetering)

Skautské aktivity mimo NJ

Jsem vedoucím střediska a organizátorem celostátní akce Válka o Cintru. Podílím se na přípravě kvalifikace Střediskové minimum.

Čím se zabývá v NJ

V souladu s mými plány před sněmem (změna postavení dospělých, pravidelná volba starosty) na obou tématech pracuji v pracovní skupině pro dospělé a pracovní skupině pro volbu starosty. Jinak se snažím zajímat o činnost VRJ a vůbec být aktivním členem Náčelnictva, který má názor na leccos.

O sobě

Jsem skautem od roku 1990, vedl jsem 8 let středisko a v na jedno období jsem se k tomu vrátil. Několik let jsem vedl okres Praha 5, okresní vůdcovský kurs, dělal šéfinstruktora Castoru a pak Polluxu na Gemini. Od roku 2008 do roku 2014 jsem byl místopředsedou rady Pražského kraje.

Od roku 2009 do roku 2014 jsem byl zaměstnán jako člen VRJ – organizační zpravodaj, se zaměřením na oblast organizace, personalistiky a IS/ICT, spolupřipravoval jsem mimo jiné aktuální stanovy. Od roku 2014 jsem členem Náčelnictva.

Žiji v Praze a rád cestuji po zapadlejších částech světa.

Kontakty

Ve skautISu ve Skautském adresáři, případně ladislav.pelcl@skaut.cz.

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu