....

Chyba na stránce: Tomáš Bartoň – Kuchtík - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/nacelnictvo/nacelnictvo-clenove/1110-tomas-barton-kuchtik?autologin=1"

Tomáš Bartoň – Kuchtík

Tomáš Bartoň – Kuchtík

Člen Náčelnictva Junáka za Moravskoslezský kraj.

Domovské středisko

Junák – český skaut, středisko Strážci Ostrava

Profese

Vystudoval jsem environmentální inženýrství na VŠB v Ostravě. Leta jsem se věnoval fundraisingu pro komerční, veřejnou i volnočasovou sféru a s tím spojenou realizaci projektů od A do Z, v současnosti pracuji jako analytik v oboru krizové řízení.

Čím se zabývám v NJ

V NJ jsem zástupce za Moravskoslezský kraj. Nejsem konkrétněji profilován.

Současné skautské aktivity mimo NJ

V současnosti jsem členem oddílu dospěláků „Hold Old“ ve středisku Strážci, působím na úrovni okresu Ostrava a také v krajské radě Moravskoslezského kraje. Společně s celým týmem jsme učili první krůčky kurzů NABOSSO, kde aktivně funguji a těším se na další běhy.

O sobě prozradil

Když zrovna nepracuji nebo nejsem sportující (hlavně squash, volejbal nebo brusle), snažím se přispět, kde se dá (třeba jednomu nadačnímu fondu šířit myšlenku přátelství rozrůzněných a Březového lístku). Kdyby se náhodou stalo, že nejsem mezi svými známými, rád čtu nebo pro změnu pracuji… fakt je toho dost. Rád fotím, ale nerad jsem focen. Hlavně žiju podle hesla „Jeden den žít jako lev, než celý život jako ovce.“, takže se vlastně pořád něco děje ;o)

Kontakt

t.barton@email.cz

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu