....

Chyba na stránce: Stanislav Koptiš – Suk - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/nacelnictvo/nacelnictvo-clenove/1115-stanislav-koptis-suk?autologin=1"

Stanislav Koptiš – Suk

Stanislav Koptiš – Suk

Zástupce Ústeckého kraje v NJ.

Domovské středisko

422.04 Hraničář Jirkov

Profese

student všeobecného lékařství na 1.LF UK

Současné skautské aktivity mimo NJ

Výpomoc a účast na akcích střediska/okre­su/kraje a případně na lesním kurzu Netopýr, když čas a škola dovolí…

Čím se zabývá v NJ

Zatím se pomalu rozkoukávám v této (pro mě nové) funkci. Do budoucna doufám, že budu schopný přispět NJ i něčím víc, než „jen“ zastupováním našeho kraje. :)

O sobě prozradil

Jako malý jsem chtěl být skautem z povolání. Když jsem zjistil, že to nejde, tak jsem se rozhodl, že budu doktorem jako je táta. Na gymplu jsem se rozhodl, že budu chirurgem (jako je táta). Nyní na medicíně si stále za tím stojím, i když jsem od toho průběžně zrazován… není těžké uhodnout kým :) Takže doufám, že až opustím fakultu, bude ze mě chirurg a traumatolog. Ve volném čase (kterého moc není) stážuji na traumatologii v ÚVN, jezdím na různé skautské akce a vandry, setkávám se s kamarády, hraju na kytaru, navštěvuju koncerty, divadla, věnuji se vojenské historii (hlavně ozbrojeným sborům za 1. republiky) a poznávám taje lidského těla, jeho neduhy a taje medicíny (řečeno lidsky – učím se..) a vůbec nemám čas… :)

Kontakt

slavek.koptis@sez­nam.cz

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu