....

Chyba na stránce: Přijeďte na Ústřední lesní školu 2016 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/330-odbory-vzdelavani/2800-prijedte-na-ustredni-lesni-skolu-2016?autologin=1"

ODBORY

Zde najdete přehled odborů pracujících při ústředí Junáka – českého skauta. Pokud patříte mezi nové členy odborů, pak jistě uvítáte základní informace uvedené v Uvítacím balíčku pro členy odborů. Každý rok probíhá Setkání odborů s VRJ. Přehled uplynulých setkání a plánované setkání najdete v tomto článku.

Přijeďte na Ústřední lesní školu 2016

25. – 27. listopadu 2016 nás čeká na Kaprálově mlýně v Ochozi u Brna největší událost vzdělavatelské sezóny – Ústřední lesní škola 2016. Bude mít vaše vzdělávací akce zastoupení?

Nejde o setkání pouze lesních kurzů a škol, očekáváme zástupce i menších a lokálních vzdělávacích akcí a seminářů.

Na co se můžete těšit? Na diskuse o tom, jak co nejlépe vzdělavatele podporovat, jestli a jak má nabídka vzdělávání reagovat na poptávku z organizace, na seznámení s připravovanými revizemi kvalifikací, možnost setkání a sdílení s Odborem pro vzdělávání, s náčelníky a s celou řadou dalších vzdělavatelů, zajímavé a podnětné programy atd.

Programy připravujeme pro zkušené instruktory i elévy. Instruktorská kvalifikace rozhodně není podmínkou účasti. Vítáni jsou také výchovní zpravodajové a všichni, kteří se zabývají směrováním činovníků na jejich cestě za kvalifikací či osobním rozvojem.

V rámci ULŠ se k některým tématům, zpravidla takovým, které vnáší změnu do systému vzdělávání, přijímají usnesení, které jsou pak důležité pro ústřední orgány – o takových usneseních hlasují vyslanci. Váš kurz může zaslat až dva vyslance (ale coby účastníků vás může přijet libovolný počet). Vyslanec musí mít IK nebo OČK, je nutná vzdělavatelská praxe alespoň 3 roky (není třeba mít celé tři roky OČK nebo IK), zkušenost se dvěma různými vzdělávacími akcemi (i účastnická) a musí být aktivní instruktor z let 2014 – 2016. Existuje však i možnost individuálního řešení – v případě zájmu pište na uls@skaut.czNezapomeňte se v týmu domluvit, kdo vás bude reprezentovat!

Více informací o ULŠ zašleme ve speciálním emailu do vzdělavatelské konference a budou k dispozici i na webu ULŠ.

Přihlašování na ULŠ bude spuštěno v neděli 23. října 2016 na webu ULŠ.

V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete psát na uls@skaut.cz.

Těšíme se na Vás!

Tým ULŠ 2016

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 865x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu