....

Chyba na stránce: Spolupracujte s námi na revizi vůdcovské zkoušky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/330-odbory-vzdelavani/3075-revize-vz-nabidka-spoluprace?autologin=1"

ODBORY

Zde najdete přehled odborů pracujících při ústředí Junáka – českého skauta. Pokud patříte mezi nové členy odborů, pak jistě uvítáte základní informace uvedené v Uvítacím balíčku pro členy odborů. Každý rok probíhá Setkání odborů s VRJ. Přehled uplynulých setkání a plánované setkání najdete v tomto článku.

Spolupracujte s námi na revizi vůdcovské zkoušky

Na základě výstupů z Ústřední lesní školy 2016 rozjíždíme revizi vůdcovské zkoušky a sháníme spolupracovníky, zkušené instruktory vůdcovských kurzů. I tvůj kurz k tomu má jistě co říci!

Jaké jsou aktuálně možnosti zapojení?

a) Stát se součástí úzkého revizního týmu, scházet se cca 1x za tři týdny v Praze (proplácíme cestovné) a být v centru všeho dění.

b) Nabídnout nám zpracování či oponenturu některé oblasti VZ, v které se vyznáte.

c) Připomínkovat výstupy úzkého týmu, které vám budou průběžně zasílány.

Předpokládáme, že tento projekt bude připraven k pilotáži do konce roku 2017. Pokud tě některá forma spolupráce láká, napiš šéfce projektu Barboře Pelclové - Brčce a přidej se mezi instruktory VLK Castor, VLK Ursus, VLK Jasan, VLK Oikos, VK Citadela, VLK Quo Vadis a VLK Stříbrná řeka, kteří jsou do projektu už zapojeni.

Děkujeme.

Michal Peroutka - Pérák
koordinátor vzdělávání

 

Na základě výstupů z Ústřední lesní školy 2016 rozjíždíme revizi vůdcovské zkoušky a sháníme spolupracovníky, zkušené instruktory vůdcovských kurzů. Jaké jsou aktuální možnosti zapojení?
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 601x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu