....

Chyba na stránce: Členové ekoodboru - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/ekoodbor/1436-clenove-ekoodboru?autologin=1"

Členové ekoodboru

Členové ekoodboru

Eliška Trnková (Upírek)

Civilně lesní hospodářka. V EKOodboru spojka k celostátním skautským projektům. Baví ji fotit přírodní panoramata.

Anna Šlechtová (Pírko) - vedoucí EkoOdboru

V EKOodboru si užívám členství i práci, podílím se na přípravě metodiky k novému programu i dalších aktivitách. Kromě toho taky studuji botaniku a učitelství biologie na UK, mapuji vegetaci a občas něco učím v ekocentru Tereza.

Víťa Růžička

V EKOodboru jsem od jeho dávnověkých počátků. Mým hlavním zájmem je ekologie jako přírodní věda, pobyt v přírodě, různé exkurze a výpravy do přírody, krajina, ale také molekulární a evoluční biologie, filozofie, vztah člověka a přírody a zahradnictví.

Petr Klápště (Hříbek)

V EKOodboru mám na starost metodiku, Orbis Kaktus a tak povšechně organizování ledasčeho. Odborně se zabývám územním plánováním a komunitními projekty, neodborně třeba focením nebo počítačovou grafikou.

Eva Chvojková (Sojka)

Pořád nemám čas. V civilu řídím Středisko ekologické výchovy Ametyst v Plzni. Mám asi šéfovský syndrom… ...a pořád nemám čas…

Tomáš Vítek (Datel)

V rámci Ekologického odboru i svého studia se zabývám především ochranou přírody a krajiny, ve skautingu pak navíc ještě vzděláváním vedoucích, ale i lektorů v oblasti souhrnně zvané příroda & ekologie. Mojí specialitkou je legislativa životního prostředí.

Vojtěch Zeisek (Jezevec)

Profesně jsem biolog. Pracuji v Botanickém ústavu Akademie věd a dělám doktorát na Katedře botaniky Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Anna Vítová (Áňa)

Jsem pro EkoOdbor nepostradatelná. :)

Profesor Kaktus

Jsem profesorem přírodních věd a ředitelem university, nesoucí mé jméno. v Ekologickém odboru ovšem pracuji pouze jako externista, poněvadž v zájmu své profese (a vědeckého pokroku) velmi mnoho cestuji.

Brouk Pytlík

Všude jsem byl, všecko vim a všecko znám. Jestli potřebujete s něčim poradit, tak se na mě klidně obraťte!!! V EKOodboru mám na starost kibicování, řečnění a tydlety věci, páč někdo to přece dělat musí…

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1377x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu