....

Chyba na stránce: Setkání skautů a matfyzáků - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/ekoodbor/2837-setkani-skautu-a-matfyzaku?autologin=1"

Setkání skautů a matfyzáků

Setkání skautů a matfyzáků

Skautští vedoucí, chcete se nechat inspirovat fyzikálně zaměřenými aktivitami a přednáškami, které mohou obohatit vaši oddílovou činnost? Chcete spolupracovat s Matfyzem a mít přehled o dalších fyzikálních akcích připravovaných pro veřejnost? Pak přijďte na setkání skautů a matfyzáků ve čtvrtek 1. 12. 2016 od 17 hodin v budově Matfyzu v Trójii, V Holešovičkách 2, Praha 8.

Co je na programu?

  • od 17:00 nám Jakub & Pavel ukážou bio a enviromentální měření pomocí senzorů, podíváme se například na EKG, fotosyntézu, kyselé deště a další,
  • Máňa & Jana nám předvedou pokusy s jednoduchými pomůckami: například jak to tehdy bylo v Magdeburgu s tímvakuem a co na vakuum říká indiánek, proč se nebát být fakírem aneb poznáme Fyziku všemi smysly,
  • budeme diskutovat o dalších možnostech spolupráce
  • a od 18:30 nám meteorolog a moderátor ČT Michal Žák bude povídat O předpovídání počasí

Jak se k nám dostanete? Teleportovací přijímač máme momentálně mimo provoz, takže např. z Nádraží Holešovice autobusem na zastávku MHD „Kuchyňka“, a pak pár metrů pěšky.

Máte nějaký dotaz ohledně setkání? Nehodí se vám nabízený čas, ale rádi byste věděli o dalších akcích? Napište organizátorce Martině Kekule.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1480x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu