....

Chyba na stránce: Marie Hlaváčková - Maruška - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/odbory-duchovni-vychovy/2929-marie-hlavackova-maruska?autologin=1"

Marie Hlaváčková - Maruška

Marie Hlaváčková - Maruška

Krátké představení Marušky, členky Odboru duchovní výchovy…

Skautské vzdělání a činnost:

Marie Hlaváčková - Maruška

Skautkou jsem už bezmála dvacet let a můj skautský život je spjat s oddílem Cor Dare Prušánky. Začínala jsem jako světluška, prošla všechny možné i nemožné funkce a své působení zde završila jako vedoucí oddílu.

Už pár let mne najdete mimo jiné i v ODV, a to hned v několika sekcích. Ta nejdůležitější je asi zahraniční sekce, kde se snažím do naší organizace přenést insipiraci a dobrou praxi právě ze zahraničí.

Kromě toho jsem členkou vedení regionu Evropa v ICCG, Konferenci katolických skautek. Spolu s celým týmem se zde snažíme rozšiřovat a prohlubovat duchovní výchovu, a to nejen v Evropě, ale i na místech vzdálenějších. Zaměřujeme se také na výchovu k míru a prohlubování mezináboženského dialogu.

 

Co dělám v běžném životě?


Pracuji a studuji. Práci mám v jednom vědeckém zábavním centru a studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Jinak ráda a hodně cestuji a věnuji se Wing Tsunu, čínskému bojovému umění.

 

Kontakt:

Hlavackova.marie zavináč gmail com

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1074x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu