....

Chyba na stránce: Roman Buchtel - Růža - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/odbory-duchovni-vychovy/2947-roman-buchtel-ruza?autologin=1"

Roman Buchtel - Růža

Roman Buchtel - Růža

Krátké představení Růži, člena Odboru duchovní výchovy…

Co dělám:

Z koníčku se mi stalo povolání. Nyní jsem místopředsedou Klubu Pathfinder – snažím se o budování zázemí pro vedoucí, kteří pracují s dětmi v oddílech. Pomáhám s přípravou větších akcí, táborů a vzdělávacích kurzů. Díky této práci mohu stále zůstávat tak trochu klukem a mému okolí to nepřijde divné. :) Být Pathfinderem pro mne znamená nezapomínat, že jsme stále na cestě.

Co dělám v Junáku:

Jsem členem Odboru duchovní výchovy Junáka, kde mám na starost soutěž ve znalostech Bible - Stezka písmáků, občas se snažím přinášet postřehy ze spřátelené organizace.


Co dělám v běžném životě:

Jsem pastorem Církve adventistů sedmého dne; vedu oddělení dětí při Českém sdružení CASD. Když se najde čas a žena a děti dovolí, rád cestuji. Příroda je pro mne místem, kde je mi dobře. Rád se vypravím na vodu, na hory. Se zaujetím sleduji moderní technologie a jejich vliv na nás. Kulisy se mění, ale potřeby dětí jsou stále stejné.

Kontakt:

roman@pathfinder.cz

Marie Hlaváčková - Maruška

Skautkou jsem už bezmála dvacet let a můj skautský život je spjat s oddílem Cor Dare Prušánky. Začínala jsem jako světluška, prošla všechny možné i nemožné funkce a své působení zde završila jako vedoucí oddílu.

Už pár let mne najdete mimo jiné i v ODV, a to hned v několika sekcích. Ta nejdůležitější je asi zahraniční sekce, kde se snažím do naší organizace přenést insipiraci a dobrou praxi právě ze zahraničí.

Kromě toho jsem členkou vedení regionu Evropa v ICCG, Konferenci katolických skautek. Spolu s celým týmem se zde snažíme rozšiřovat a prohlubovat duchovní výchovu, a to nejen v Evropě, ale i na místech vzdálenějších. Zaměřujeme se také na výchovu k míru a prohlubování mezináboženského dialogu.

 

Co dělám v běžném životě?


Pracuji a studuji. Práci mám v jednom vědeckém zábavním centru a studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Jinak ráda a hodně cestuji a věnuji se Wing Tsunu, čínskému bojovému umění.

 

Kontakt:

Hlavackova.marie zavináč gmail com

Článek publikoval

Zobrazeno: 107x

Práce s článkem

0
kladných hlasů
 

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1303x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu