....

Chyba na stránce: Vladislav Jech - Kamzík - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/odbory-duchovni-vychovy/639-vladislav-jech-kamzik?autologin=1"

Vladislav Jech - Kamzík

Vladislav Jech - Kamzík

Krátké představení Kamzíka, člena Odboru duchovní výchovy…

Jsem původním vzděláním technik v oboru automatizace (ing.), takže jsem „kamarád“ s PC. 
Před řadou let jsem absolvoval kurs laických kazatelů ČCE a také manažerský kurs u mého posledního zaměstnavatele – společnosti ČEZ; ze získaných znalostí stále těžím – především ohledně rétoriky a písemného projevu. 
Vstoupil jsem do Junáka v roce 1947 ve svých 7 letech, jako dospělý jsem v letech 1969–70 vedl družinu chlapeckého oddílu 38. střediska na Praze 2. Od roku 1990 do 2005 jsem v Junáku pracoval jako vůdce oddílu, naposledy jako vůdce 38. střediska JEČNÁ – opět na Praze 2. 
Po absolvování Pražské lesní školy a České instruktorské lesní školy (http://cils.skaut.org/) i proto, že mám OČKMZH a IK, mohu působit jako lektor pro myšlenkové základy skautingu a duchovní rozměr. 
V současnosti se jako předseda komise FNJ při VR Junáka účastním posuzování bezúročných půjček na klubovny a tábořiště i darů pro tyto účely. Rád vzpomínám, jak jsem se do podzimu 2015 jako tajemník komise OČK MZH, vedené br. Milošem Blažkem – Merkurem, dvakrát ročně těšil na rozhovory s uchazeči a uchazečkami o toto OČK.
Členem odboru duchovní výchovy jsem od roku od roku 1998. V rámci odboru duchovní výchovy zastupuji Českobratrskou církev evangelickou a věnuji se zejména vydávání měsíčníku ODV jménem „Na dobré stopě“ – přál bych si, aby se více scházely příspěvky čtenářů i dalších autorů (archiv: http://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/1434-archiv-na-dobre-stope/) !
Velkou radost mi už více než 15 let dělá spoluorganizovat znalostní biblickou soutěž Stezka písmáků – viz: http://www.stezkapismaku.cz/.

Kontakt: 

vjech.kamzik@vol­ny.cz

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu