....

Chyba na stránce: Hanka Weignerová - C.Jane - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/odbory-duchovni-vychovy/642-hanka-smikmatorova-c-jane?autologin=1"

Hanka Weignerová - C.Jane

Hanka Weignerová - C.Jane

Krátké představení C.Jane, členky Odboru duchovní výchovy…

Skautské vzdělání: 

Rádcovský kurz 2001, ČZ 2003, Zdravokurz 2007, VLK Stříbrná řeka 2008

Co dělám v Junáku: 

Členkou jsem od roku 1994, v současnosti vedu brněnský 3. dívčí oddíl, který je součástí střediska KRÁLOVO POLE. V minulosti jsem vystřídala snad všechny myslitelné oddílové funkce, od rádkyně skautek přes členku oddílové rady a oddílového rádce až po táborového kuchaře a zdravotníka:-) Krom toho jsem členkou Odboru duchovní výchovy.

Co dělám v běžném životě: 

Vystudovala jsem Právnickou fakultu MU a v současnosti pracuji jako asistentka soudce Nejvyššího správního soudu. Jsem členkou brněnského sboru Bratrské jednoty baptistů a jednou týdně (většinou v sobotu dopoledne) mě můžete zaslechnout na vlnách české stanice Trans World Radia (www.twr.cz), kde pracuji jako moderátorka.

S čím můžu poradit: 

Ráda poradím a pomůžu především v oblasti metodiky práce se skautskými ideály (slibem, zákonem ap.). Spolu s Markem Bártou pečuju na těchto stránkách o sekci Metodická poradna, kde se nás můžete nejen ptát, ale taky posílat svoje vyzkoušené recepty z oddílové činnosti. Víc hlav víc ví:-)

Kontakt: 

c.jane@seznam.cz

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu