....

Chyba na stránce: Členové - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/odbory/odbory-vlcat-svetlusek/626-clenove?autologin=1"

Členové

Členové

Ondřej Vokál – Vokin

Pět let vedl smečku vlčat Havráňat v Kolíně, je instruktorem na vůdcovském lesním kurzu Quo vadis a na Spojených lesních školách Vlčácká a Světluška. Mimo skauting vyplňuje jeho volný čas studium na Právnické fakultě UK, Filozofické fakultě MU a práce na Exekutorském úřadě Prahy 10 a Obvodním soudu pro Prahu 6, žije sportem, uměním, dobrými věcmi a dobrými lidmi.

 

 

 

Monika Gaňová – Máňa

Před odborem byla v týmu, který vytvářel nové stezky pro vlčata a světlušky. Tady byl její „specializací“ symbolický rámec světlušek. Je také instruktorkou na ČLK SeLKa, který je zaměřen na práci se světluškami. Domovským oddílem jí je 1. dívčí oddíl Minnehaha Dobříš, při kterém od roku 2003 vede světlušky. Mimo skauting pracuje v jedné poradenské firmě.

 

 

 

Libor Novotný – Hobit

Vede tým, který připravoval novou podobu Závodu vlčat a světlušek. V civilu se zabývá chemickými zkouškami vod nebo zemin a odpadů z výrob.

 

 

 

Dana Waldsteinová – Komtesa

Byla součástí týmu, který vytvářel nové stezky pro vlčata a světlušky. Bydlí s Mostě. V současné době je na mateřské dovolené.

 

 

 

Jitka Jirčíková – Křeček

6 let vedla oddíl žabiček v přístavu MAJÁK v Liberci, 3 roky působila jako instruktor – elév na Námořní Akademii. V současnosti pracuje v oblasti medicínské statistiky. Mezi její zájmy patří: kytara, zpěv, turistika, tanec, běžky, plavání, kanoistika.

 

 

 

Pavel Zbytovský – Pif

V roce 2008 si udělal vůdcovky na Oikose a od té doby vede oddíl Havrani na Praze 1 s menším a následně větším nadšením. Echt pražák a ajťák, z jehož dílny pochází OVASem zaštítěný projekt casopisy.skaut.cz. Studuje FIT na ČVUT, rád horolezí, cyklistuje či slacklajní. Ve volném čase se věnuje otevřeným mapám – třeba tak, že o nich přednáší.

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu