....

Chyba na stránce: Nejatraktivnější skautské eknihy zlevnily na 45 Kč za kus. Do konce dubna si můžete kupovat vybrané eknihy až za pětinovou cenu oproti tištěným předlohám. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/strategie2022/508-nejatraktivnejsi-skautske-eknihy-zlevnily-na-45-kc-za-kus?autologin=1"

STRATEGIE 2022

Cílem Strategie Junáka do roku 2022 je pomoci směřovat prostředky a energii Junáka k naplňování jeho poslání. Strategie by měla být oporou pro každodenní řízení organizace a její cílevědomé směřování, a to na všech úrovních organizace. Věříme, že Strategie se stane živým dokumentem, který bude pravidelně revidován a bude základem k dlouhodobému přemýšlení o budoucnosti Junáka.

Nejatraktivnější skautské eknihy zlevnily na 45 Kč za kus. Do konce dubna si můžete kupovat vybrané eknihy až za pětinovou cenu oproti tištěným předlohám.

Do konce dubna si můžete kupovat vybrané eknihy až za pětinovou cenu oproti tištěným předlohám. Levnější už to nebude. Využijte proto této časově omezené nabídky, dokud to jde.

foto/obrázek poskytl(a): Tomáš Vovsík

EKNIHY ZA 45 Kč

Kdybychom měli citovat legendární hlášku Marlona Branda z filmu Kmotr, řekli bychom s trochou nadsázky, že pro vás máme „nabídku, která se neodmítá“. Vybrali jsme pro vás šest eknih, o které sami jevíte zájem, které vykazjjí vysokou kvalitu a které jsme zlevnili na naprosté minimum – 45 Kč za kus. Objevujte skautskou literaturu v digitálním formátu. Velká část z vás má samo sebou nějakou čtečku, tablet nebo chytrý telefon, který je možné nabít celou knihovnou. A proč nezačít zrovna skautskou četbou vysoké jakosti? Možná to chce jen zkusit a zalíbí se vám to. Ono mít na dlani celou databázi knih, ze které lze vybírat, je docela skvělý pocit.


Veškerá nabídka skautských eknih je dostupná na webu: palmknihy.cz


Jaké konkrétní eknihy si nyní můžete pořídit za cenu jedné kávy v kavárně, dvou hamburgerů nebo jednoho časopisu?

Každá níže uvedená ekniha stojí pouze 45 Kč. K nákupu se dostanete kliknutím na obrázek nebo na textový odkaz.

  • Skautské století – Ekniha Skautské století je upravenou textovou verzí stejnojmenné úspěšné knihy. Nabízí ucelenou procházku českou skautskou historií napříč její víc jak stoletou existencí.
  • Nebezpečný prostor – Příběh určený každému, komu je tak mezi čtrnácti a devadesáti devíti a někdy vyrazil s batohem na víkend ven, nebo by to rád udělal. Odehrává se v současnosti, v době letních prázdnin v Lužických horách a kolem Máchova jezera, a hlavními hrdiny jsou dva šetnáctiletí kluci.
  • Ivančena – Junácká legenda – Pojednává o kamenné mohyle na úbočí Lysé hory v Beskydech, vybudované generacemi skautů a trampů na památku pěti ostravským skautům popravených na sklonku války nacisty. Poutavým vyprávěním nás kniha nejprve zavede na letní skautský tábor roku 1933…
  • Expedice Delta – Klukovský cestopis sepsaný na základě skutečné expedice libereckého vodáckého oddílu do rumunské delty Dunaje. Na šedesát kluků pluje rákosovou džunglí a musí se potýkat s místními úřady, s komáry, námahou i hladem.
  • Stopy vedou k Ivančeně – Publikace shrnuje několikaleté mapování skautského protinacistického odboje ve Slezsku a událostí, které vedly k osudovým výstřelům popravčí čety. Knihu doplňuje řada historických fotografií a příloh.
  • Václav Břicháček – setkání, stopy, vzpomínky – Po otevření knihy na nás Václav Břicháček již z prvních stránek promlouvá tak, jak jsme ho znali, poutavě vypráví o svém životě, chronologicky řadí vzpomínky na životní události (osobní, profesní i výchovné), významné osoby, se kterými se potkal a které ho ovlivnil důležité životní poznatky a poselství. Nechybí ani jeho typický humor a jistá skromnost, se kterou hodnotí některé své počiny.

O kolik jsme eknihy zlevnily?

Suma sumárum je teď všech šest nabízených eknih levnějších o 399 Kč. Samozřejmě, že pokud bychom porovnávali s původní cenou tištěných knih, cenový rozdíl by byl ještě o mnoho větší.

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu