....

Chyba na stránce: Zveme vás na XV. Valný sněm do Velkého Meziříčí - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/valny-snem/2767-vydejte-se-na-xv-valny-snem-do-velkeho-mezirici?autologin=1"

Zveme vás na XV. Valný sněm do Velkého Meziříčí

Zveme vás na XV. Valný sněm do Velkého Meziříčí


Jak již víte, v příštím roce nás čeká jubilejní XV. Valný sněm a tak jsme moc rádi, že bude
 právě u nás! Mnozí znáte Velké Meziříčí jen jako čmouhu za oknem auta, když projíždíte okolo po D1. Ale co a kdo se v městě ukrývá? Tak to už musíte odhalit sami při svojí návštěvě.

Některé části Valných sněmů jsou zdlouhavé a nudné oproti času, který strávíme s dětmi na výpravě. Na druhou stranu, jsme všichni do jednoho součástí  velké skautské rodiny a jako taková musíme také táhnout za společný provaz. Aby se nám na sněmu líbilo, o to se postaráme my – skautky a skauti z Velkého Meziříčí. Jsme sice malé středisko, o to s větší vervou jsme se pustili do uspořádání Valného sněmu.

Valný sněm je plánován na poslední březnový víkend roku 2017. To může být pěkná zima a nevlídno, ale žádný strach, postaráme se, abyste se cítili jako v bavlnce. Však už nyní na 

Vás čeká vlídné prostředí nově zrekonstruovaného společenského sálu Jupiter clubu s pohodičkou, kávičkou a příjemnou hudbou. A kdo už té pohodičky bude mít dost, může se venku vydovádět. Jak při různých sportovních či skautských hrátkách, tak při prohlídce města. A že je toho u nás k vidění opravdu dost na malé ploše. Daleké výhledy z výšin, tak i tajemná zákoutí, z nichž číší historie města.

No však přijeďte a uvidíte. A když přijedete, slibuji, že neodjedete s prázdnou. To budete koukat!

Už teď se těší hrdý přípravný tým VSJ 2017.

Petr Šéfa Marek

 

 

 

Save

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 975x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu