....

Chyba na stránce: Zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/vykonna-rada/slozeni-vrj/1771-zpravodaj-pro-komunikaci-a-projekty-sluzby-spolecnosti?autologin=1"

Zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

Zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

Petr Vaněk - Permoník je zpravodajem Výkonné rady, který je zodpovědný za oblasti interní, externí a krizové komunikace a za oblast služby společnosti.

Jako zpravodaj Výkonné rady má na starost oblasti interní, externí i krizové komunikace, stejně jako skautské projekty služby společnosti. Patří sem například mediální komunikace Junáka a jeho přítomnost na sociálních sítích, vystupování Junáka na veřejnosti, spolupráce s vydavatelskými domy, fungování Skautské křižovatky nebo Balíčků ústředí pro organizační jednotky, fungování krizové linky Junáka, realizace Skautského dobrého skutku a dohled nad ostatními skautskými projekty služby společnosti. Svoji roli zpravodaje vykonává jako zaměstnanec Kanceláře ústředí Junáka.

Br. Permoník byl dříve mimo jiné vůdcem oddílu, výchovným zpravodajem střediska Střela Plzeň, zakladatelem charitativního projektu Společně proti leukémii (dříve KAPKA), členem Roverského odboru Junáka, vůdcem Roverské lesní školy, předsedou Okresní rady Junáka Plzeň-město, zahraničním zpravodajem Junáka nebo členem Evropského skautského výboru WOSM. Do června 2014 byl místostarostou Junáka a zpravodajem pro komunikaci, na kteréžto činovnické funkce rezignoval v souvislosti se svou kandidaturou v komunálních volbách 2014. Do Výkonné rady se vrátil v březnu 2015.

E-mail: petr.vanek@junak.cz

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 741x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu