....

Chyba na stránce: Zpravodaj pro ICT a organizaci - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/ustredi/vykonna-rada/slozeni-vrj/615-zpravodaj-pro-ict-a-organizaci?autologin=1"

Zpravodaj pro ICT a organizaci

Zpravodaj pro ICT a organizaci

   Ondřej Peřina – Jerry je zpravodajem VRJ, který se věnuje oblasti informačního systému skautIS, informačních a komunikačních technologií v Junáku a také oblasti           orgranizace, jednotek a předpisů.

Jako zpravodaj VRJ má na starosti veškerou agendu z oblasti organizace Junáka, jeho organizačních jednotek, členů, registrace a skautských předpisů. Mimo jiné pod něj spadá problematika změny názvu, spolkového rejstříku a souvisejících témat. V oblasti ICT se pak stará především o vše související s informačním systémem skautIS. Jeho úkolem je zajistit ve spolupráci s manažerem skautIS chod tohoto on-line systému, provoz i další rozvoj v širokém spektru agend.

Kromě skautISu zodpovídá za celou oblast ústředních webů Junáka. V rámci ní vznikají a jsou rozvíjeny weby nové Skautské křižovatky, Teepka, Rovernetu, e-learningu i dalších menších webových projektů. Součástí práce zpravodaje je i podpora a rozvoj skautských mobilních aplikací, podpora jednotek i ústředí v oblasti software/hardware a řízení dalších IT projektů. Navíc podporuje různé dobrovolnické týmy a projekty v oblasti IT a spolu s Infoodborem dohlíží obecně na oblast IS/ICT v Junáku.

Jerry byl v letech 2003–2009 vedoucím střediska Ještěd Liberec, na ústřední úrovni se kromě Infoodboru věnoval také oblasti public relation v rámci PR odboru Junáka. Od roku 2008 je předsedou krajské rady Junáka Libereckého kraje. Navíc je lektorem kurzů MUŠKA, vůdcovského „5:10 sever“ a dalších kurzů.

E-mail: ondrej.perina­@junak.cz

S dotazy z oblasti organizace, legislativy, jednotek a registrace se obracejte na e-mail registrace@skaut.cz. Pro podporu skautISu pište prosím na podpora@junak.cz, nebo se obraťte na on-line podporu is.skaut.cz/pod­pora či do nápovědy na is.skaut.cz/na­poveda.

 

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu