....

Chyba na stránce: Hlášení vzdělávacích akcí v roce 2015: vyberte si ze dvou možností - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/1448-hlaseni-vzdelavacich-akci-pro-rok-2015-vyberte-si-ze-dvou-moznosti-jak-komunikovat-s-odborem-pro-vzdelavani?autologin=1"

Vzdělávání

Hlášení vzdělávacích akcí v roce 2015: vyberte si ze dvou možností

Pořádáte vzdělávací kurz, lesní akci nebo seminář v roce 2015? Ztrácíte se v množství formulářů? Od 15. prosince 2014 můžete svoji akci nahlásit odboru pro vzdělávání přes skautIS, aniž byste museli zasílat další dokumenty. Prostřednictvím systému lze podat také projekt lesní akce - více informací o této možnosti přineseme příští týden.

Mezi hlavní výhody hlášení akce ve skautISu patří to, že veškeré údaje jsou na jednom místě, jsou dostupné a snadno upravitelné při zjištění nedostatku. Informační systém skautIS vám zároveň nabízí možnost sledovat proces schvalování hlášenky. Pořadatel bude mít také možnost po skončení akce rovnou sám zadávat nové kvalifikace absolventům apod. Zároveň je třeba upozornit, že systém je nyní doprogramován tak, aby zajistil nutné minimum pro hladký průběh nahlášení a další proces akce a v průběhu prvního pololetí 2015 budou zaváděny další funkcionality a systém upravován. Administraci vaší akce to ale neohrozí. 

Vzhledem k tomu, že funkčnosti skautISu nejsou ještě doprogramovány v plné míře, stále je možné hlásit vzdělávací akce pro rok 2015 i dosavadní cestou - hlášení pomocí elektronických formulářů.

Záleží pouze na vás, jaký způsob komunikace s námi si zvolíte. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na vzdelavani@skaut.cz, rádi vám pomůžeme.

 

Bára Tichavová - Rozárka, zpravodajka VRJ pro vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 762x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu