....

Chyba na stránce: Chcete se skautsky rozvíjet? Využijte koučink - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/2008-chcete-se-rozvijet-vyuzijte-koucink?autologin=1"

Vzdělávání

Chcete se skautsky rozvíjet? Využijte koučink

Junák ve spolupráci s Koučink centrem vám nabízí možnost plně využít svůj potenciál v prostředí skautingu díky novému benefitu pro činovníky - koučinku.

Koučink pomáhá člověku podniknout konkrétní kroky k dosažení jeho vize, cíle nebo přání. Kouč lidem neradí, jak mají věci dělat, ale prostřednictvím dobře kladených otázek je vede k tomu, aby sami našli to nejlepší řešení. Témata pro koučování přináší člověk sám a kouč ho provází v jejich zpracování a uchopení.

Co patří mezi častá témata, která koučovaní řeší?
Obavy z povýšení, Přetíženost, Časové skloubení skautingu, práce a osobního života, Problémy v komunikaci, Zvýšit výkonnost, Chybí opora, Chybí pocit uznání, Spokojenost mých spolupracovníků, Zlepšení vztahů, Plánování projektu, Zvládání emocí, stresu, konfliktů, Budování přirozené autority, Komunikace s rodiči, Zvládnout změny, Jak udělat správné rozhodnutí, strach z rozhodnutí, Workoholismus, Zvýšení sebevědomí, Problémy v rodině, Chci se naučit jazyk, Možnost seberealizace, Finanční situace, Chybí životní rovnováha, Ubíjí ho současná situace, Udělat něco pro své zdraví, Změnit životní styl, Změnit návyky, Být šťastný, Změna zaměstnání, Ujasnění priorit…

Brnklo některé z témat na vaši strunu? Nebo už vidíte jiné, které potřebujete posunout a sami třeba nevíte přesně, kudy do toho? Koučink centrum nabízí skautům službu koučování za výrazně výhodnějších podmínek, než je běžné na trhu.

Projekt je určen členům Junáka od patnácti let, kteří se aktivně podílí na činnosti v jakékoliv jednotce. Své si zde mohou najít starší rádcové, členové oddílových rad, roveři a rangers, vedoucí oddílů, středisek, okresů i krajů a další skautští činovníci.

Více informací naleznete na Křižovatce ve speciální sekci.

Petr Beránek - Vlk
Asistent zpravodajky pro vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 865x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu