....

Chyba na stránce: Jak pracovat s novou databází vzdělávacích akcí? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/2042-nova-databaze-vzdelavacich-akci?autologin=1"

Vzdělávání

Jak pracovat s novou databází vzdělávacích akcí?

Připravili jsme pro vás novou databázi vzdělávacích akcí, která nabízí více informací o akcích, ale také lepší možnosti vyhledávání. Databáze je propojena se skautIS a naleznete ji na Křižovatce pod tímto odkazem. Jak s ní pracovat?

Vyhledávání - funguje na stejném principu jako ve staré databázi. V záhlaví lze vyhledat konkrétní akci, nebo pomocí různých filtrů zadat kritéria, která jsou pro vás důležitá (např. typ akce, kvalifikace, místo konání, cena kurzu, počet účastníků, doba, ve které se akce koná apod.). Upozorňujeme, že v databázi budou pouze akce, které pořadatelé hlásí přes skautIS, může se tedy stát, že do 31. prosince letošního roku zde některé akce budou chybět. Od roku 2016 je již hlášení akce přes skautIS povinné a databáze tedy bude kompletní.

Zadávání akce - databáze vychází pouze z údajů elektronického hlášení ve skautIS, pokud tedy hlásíte akce stále formou xls hlášenky, vaše akce v databázi nebude. Instrukce pro zadání akce přes skautIS nelznete např. zde. Zadavatel musí nejprve založit vzdělávací akci ve skautIS a vyplnit nezbytné minimum: druh akce, termíny a místa konání, podmínky účasti, kontakt, vedení a u kvalifikačních akcí ještě formy ověřování kompetencí. Poté stačí akci potvrdit a zveřejnit kliknutím na záložce "Základní a veřejné údaje". Samozřejmě čím více informací vyplníte ve skautIS, tím větší máte šanci oslovit potenciální uchazeče.

Pokud byste měli k databázi připomínky, návrhy na její zlepšení nebo chtěli nahlásit nefunkčnost, můžete tak učinit do našeho online dokumentu.

V platnosti zůstává i stávající databáze na staré Křižovatce a to do 31. prosince 2015, než bude nová databáze kompletní.

Bára Tichavová - Rozárka
Zpravodajka pro oblast dospělých a vzdělávání 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1127x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu