....

Chyba na stránce: Vzdělávací akce roku 2016 je nutné hlásit už pouze přes skautIS. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/2173-hlaseni-vzdelavacich-akci-bude-mozne-uz-jen-skrz-skautis?autologin=1"

Vzdělávání

Vzdělávací akce roku 2016 je nutné hlásit už pouze přes skautIS.

Vzdělavatelé, rádi bychom vás upozornili, že s chystaným přechodem na vedení agendy vzdělávacích akcí  v prostředí skautISu, který proběhne k 1. lednu 2016, souvisí jedna změna, kterou je třeba vzít v potaz již nyní.

Všechny vzdělávací akce konané od 1. ledna 2016 se budou moci hlásit pouze přes skautIS včetně podání projektů lesních akcí. Tato povinnost bude zakotvena ve "Směrnici ke vzdělávacím akcím v roce 2016," která vyjde v druhé polovině prosince 2015, nicméně pro hladký průběh příprav vašich akcí na ni upozorňujeme již nyní.

Pár rychlých typů:

  • Prvním krokem je založení akce ve skautISu, což musí udělat vedoucí OJ, pod kterou akci pořádáte. On pak dá práva šéfovi akce popř. dalším, kteří dále akci spravují.
  • Po vyplnění nutných údajů musí akci nejprve schválit pořádající jednotka, než se dostane na ústředí - u hlášenek to často byla formalita, ve skautISu je posloupnost jasně dána, hlídejte si ji.
  • Projekt lesní akce je do skautISu nahráván jako příloha. Součástí přílohy přirozeně již nemusí být základní údaje o akci, které vyplňujete přímo do systémových formulářů.

Pokud máte ohledně hlášení akcí přes skautIS jakékoliv dotazy, obratťe se na vzdelavani@skaut.czrádi vám pomůžeme. Chystáme pro vás návod pro práci se skautISem, který bude dostupný v první polovině prosince.Pokud máte podněty na zlepšení, zjistili jste nefunkčnost, nebo máte jinou zpětnou vazbu, pište na podpora@junak.cz nebo pomocí formuláře na podpoře skautIS.

Barbora Tichavová - Rozárka
zpravodajka pro dospělé a vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1039x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu