....

Chyba na stránce: Jak to vypadá s revizí vůdcovské zkoušky a jak se do ní zapojit? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/3323-jak-to-vypada-s-revizi-vudcovske-zkousky-a-jak-se-do-ni-zapojit?autologin=1"

Vzdělávání

Jak to vypadá s revizí vůdcovské zkoušky a jak se do ní zapojit?

Na ústřední lesní škole 2016 vzniklo zadání revize vůdcovské zkoušky. Zajímá vás, jak to s ní aktuálně vypadá a jak se můžete zapojit?

Hned začátkem roku 2017 byl sestaven pracovní tým ze zájemců o tuto problematiku, který se schází cca 1x měsíčně. Vede ho Barbora Pelclová - Brčko (Gemini), dále je členem Jan Šimbera - Prófa (VLK Ursus), Jan Smrčka - Čáp (VK Citadela), Ivana Čurdová - Bzííí (VLK Oikos), Veronika Adámková - Veverka (VLK Jasan) a Michal Peroutka - Pérák (Ovčin, VLK Ursus).

Předpokládáme, že na přelomu července a srpna 2017 by měla vzniknout první pracovní verze, která bude zaslána skupině oponentů, složené ze zástupců dalších vůdcovských kurzů, odborů a jiných zájemců, k připomínkování. Pokud se chcete do připomínkování zapojit, napište Barboře Pelclové – Brčce.

Dále týmy vůdcovských kurzů vybízíme, aby si během letošního ročníku cíleně všímaly toho, v čem je současná VZ podle jejich názor nedokonalá, co chybí, přebývá apod. a daly nám to - na výše uvedený email - vědět.

Na Ústřední lesní škole 2017 budeme revizi VZ představovat, získávat  další zpětnou vazbu a oslovovat kurzy, které ji v roce 2018 odpilotují, aby mohla být  na Ústřední lesní škole 2018 uzavřena a postoupena NJ k projednání a schválení.

Děkujeme.

Za celý tým revize VZ

Michal Peroutka - Pérák
koordinátor vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1096x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu