....

Chyba na stránce: Junák - český skaut získal dalších 9 akreditovaných garantů kurzů Zdravotník zotavovacích akcí - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/3830-junak-cesky-skaut-ziskal-dalsich-9-akreditovanych-garantu-kurzu-zdravotnik-zotavovacich-akci?autologin=1"

Vzdělávání

Junák - český skaut získal dalších 9 akreditovaných garantů kurzů Zdravotník zotavovacích akcí

MŠMT schválilo naši žádost ze začátku tohoto týdne a na seznam akreditovaných lektorů kurzů ZZA přidalo dalších 9 osob, které nyní mohou podle ministerských i našich pravidel v Junáku garantovat akreditované zdravotnické kurzy.

První žádost o rozšíření seznamu v rámci aktuálně platné akreditace jsme podali v roce 2016 a po menších vyjednáváních jsme prosadili na konečný seznam 16 ze 17 lektorů.

Naše druhá žádost ze začátku tohoto týdne byla úspěšná v plném rozsahu devíti osob.

Další možnost pro získání akreditovaných lektorů bude s podáním nového akreditačního projektu v roce 2019, kdy vyprší akreditace stávající.

Celkově má k dnešnímu dni Junák 39 aktivních akreditovaných lektorů, kteří mohou garantovat akreditované zdravotnické kurzy a 12 neaktivních, kteří jsou sice stále na seznamu MŠMT, ale již nesplňují podmínky dané naší vnitřní legislativou (pravidelné doškolování garantů).

Děkujeme všem, co se do výzvy zapojili!

 

Michal Peroutka - Pérák
koordinátor vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 557x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu