....

Chyba na stránce: Oddíly (v) přírodě: Staňte se patrony kusu pražské přírody - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/4086-oddily-v-prirode-praha?autologin=1"

Vzdělávání

Oddíly (v) přírodě: Staňte se patrony kusu pražské přírody

Na území Prahy je skoro sto chráněných přírodních území. Tvoří téměř 20 % její rozlohy. Jsou rozmanitá a řada z nich si především zaslouží důkladnou péči. V novém projektu Skautského institutu proto chceme svést dohromady pražské oddíly a odborníky na péči o přírodu. Budete jedněmi z nich?

Všechna pražská chráněná území najdete třeba na této mapě, nebo po kliknutí na obrázek vpravo. Které z nich máte nejblíž? Jste připraveni něco pro něj udělat a dozvědět se při tom nové věci o přírodě a její ochraně?

Účast v projektu je vhodná pro všechny věkové kategorie. Množství času, který péči o svěřené místo věnujete, je hodně na vás. Minimem jsou dvě schůzky s odborným mentorem a tři vícehodinové akce v terénu.

Více informací a přihlašování najdete na webu Skautského institutu. Na případné nejasnosti se můžete také přijít zeptat na úvodní setkání projektu 26. září do Skautského institutu na Staromáku. Rádi přivítáme zájemce vážné i vlažné!

Oddíly (v) přírodě realizujeme ve spolupráci s Ekologickým odborem Junáka. Jestli nejste z Prahy a mrzí vás, že se projektu v tuto chvíli nemůžete účastnit, nevěšte hlavu, protože časem plánujeme jeho rozšíření do celé České republiky.

 

Jakub Ambrozek - Mravenec
správce komunikace Skautského institutu

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 985x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu