....

Chyba na stránce: Pořádá vaše jednotka vzdělávací akci? Pak nepřehlédněte tuhle zprávu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/poradame-vzdelavaci-akci/jak-na-organizaci-vzdelavaci-akce/2220-nutna-spoluprace-poradatele-s-tymem-vzdelavaci-akce-pri-zakladani-vzdelavaci-akce-do-skautis?autologin=1"

Jak na organizaci vzdělávací akce


Uvažujete o uspořádání vzdělávací akce? Výborně! Níže naleznete k jednotlivým typům vzdělávacích akcí informace, které vás při jejich organizování povedou.

Pořádá vaše jednotka vzdělávací akci? Pak nepřehlédněte tuhle zprávu!

Informace důležitá pro šéfy organizačních jednotek, pod kterými se koná nějaká vzdělávací akce. V současné době dochází k převodu agendy vzdělávacích akcí do skautISu a mj. to znamená také vaši významnou součinnost pro to, aby vše mohlo hladce proběhnout.

 

 

Úkony, které nyní musí zastat vedoucí OJ (resp. osoba s rolí vedoucí administrátor OJ ve skautISu) ve chvíli, kdy je jednotka pořadatelem vzdělávací akce:

  • založit vzdělávací akci a jmenovat minimálně vedoucího či tajemníka akce 
  • schválit zadanou akci (poté, co vše potřebné vyplní organizátoři akce, prohlédnout informace a kliknout na příšlušné tlačítko)
  • schválit navrženého předsedu zkušební komise (pokud jde o kvalifikační akce)
  • schválit rozhodnutí o dotaci, pokud o ni žádáte (poté, co je akce schválena zpravodajkou pro vzdělávání)
Bez těchto schválení nebude možné dokončit schvalovací řízení akce a akce např. nebude moci čerpat dotaci.
 

Všechny kroky bude nutné vykonat přes skautIS, tedy nikoliv korespondenčně či přes email jako dříve. O všech krocích vyjma prvního (tam je třeba vzájemné domluvy mezi týmem akce a vedoucím OJ) vás bude skautIS informovat mailem (e-mail s výzvou k učinění daného kroku přijde vedoucímu OJ a jeho zástupci, nemá-li zasílání e-mailů blokované). Prosím, věnujte těmto zprávám pozornost a reagujte na ně.

Pokud máte ohledně hlášení akcí přes skautIS jakékoliv dotazy, obratťe se na vzdelavani@skaut.cz, rádi vám pomůžeme. Chystáme pro vás aktualizovaný základní návod pro zadávání vzdělávacích akcí do skautIS, který bude dostupný v první polovině prosince. Pokud máte podněty na zlepšení, zjistili jste nefunkčnost, nebo máte jinou zpětnou vazbu, pište na podpora@junak.cz nebo pomocí formuláře na podpoře skautIS. Děkujeme.

Barbora Tichavová - Rozárka
zpravodajka pro dospělé a vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 927x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu