....

Chyba na stránce: Souboj v těžké váze na vašem kurzu? Ano, poperte se s Těžkými otázkami Junáka - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/poradame-vzdelavaci-akci/nabidky-pro-kurzy/1840-strategie-na-vasem-kurzu?autologin=1"

POŘÁDÁME VZDĚLÁVACÍ AKCI.


Na této stránce najdete všechny potřebné informace a dokumenty pro pořádání vlastní vzdělávací akce.

 

Souboj v těžké váze na vašem kurzu? Ano, poperte se s Těžkými otázkami Junáka

Obracíme se na vás s nabídkou a prosbou, jak můžete na kurzu či lesní škole pomoci Strategii Junáka do roku 2022. Možná jste zaznamenali, že v současné době se v rámci Strategie řeší “Těžké otázky”. Odpovědi na tyto otázky nám pomůžou ujasnit si, kam jako Junák máme směřovat.

Na kurzech máte jedinečnou příležitost vést své účastníky k přemýšlení nad Junákem a dát jim možnost své názory konfrontovat s dalšími. Proto bychom vás rádi požádali, abyste strategii věnovali čas na kurzu. Nabízíme několik možností, jak se Strategií pracovat. Zkuste si najít vám vyhovující variantu a dejte účastníkům možnost vyjádřit svůj názor na dění v Junáku. Poslouží to také jako vstup pro rozhodování Náčelnictva.

1) Uspořádejte na kurzu debatu o Těžkých otázkách

  • Diskuzní program - inspiraci pro program najdete v přiloženém souboru Podněty pro organizaci diskuzních setkání, nebo programu vtiskněte vlastní tvář. Budeme rádi, když dáte účastníkům prostor pro přemýšlení a debatu.  Pro nastartování přemýšlení nad Těžkými otázkami můžeš nahlédnout do přílohy Material k diskuzi,
  • Těžká otázka pro tento den - nemáte tolik času, abyste se mohli věnovat dlouhé debatě? Rozdělte si těžké otázky na jednotlivé dny a dejte jim 20 minut o svačině…
  • Diskuzní nástěnka - vytiskněte přiložený soubor Otázky na nástěnku, dejte k němu velký papír a fixy a nechte účastníky, ať tvoří ve volných chvílích na kurzu.

Libovolné výstupy nám prosím zašlete elektronicky (i nafocené) na strategie@skaut.cz. Budou použity jako podnět pro rozhodování Náčelnictva. Děkujeme!

2) Dejte účastníkům strategické brožury - stačí napsat na strategie@skaut.cz a domluvíme se s vámi na předání brožur nebo ji prohlédněte online.

3) Chcete, aby k vám přijel na diskuzi někdo z členů Náčelnictva? Napiš na strategie@skaut.cz a domluvíme se.

Děkujeme velice!

Martin Křivánek - Set,  Strategický odbor

Eva Měřínská - Evička, Marek Baláš - Čiča, náčelní a náčelník

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1004x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu