....

Chyba na stránce: Nabídka vzdělávání na klíč (dlouhodobé, aktuální) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/poradame-vzdelavaci-akci/vzdelavani-na-klic/2593-nabidka-vzdelavani-na-klic?autologin=1"

Vzdělávání na klíč

 

Milí zájemci o vzdělávání,

níže naleznete ucelenou a dlouhodobě platnou nabídku „vzdělávání na klíč“, která byla dříve zveřejňována necentralizovaně a v nepravidelných intervalech různými odbory a pracovními skupinami Junáka – českého skauta. Chceme usnadnit přehled o podobných nabídkách, a proto jsme se rozhodli informace shromáždit a poskytnout vám je pohromadě a přehledně. Předpokládáme, že podobné nabídky pro vás mohou být zajímavé při řešení aktuálních potřeb jednotek, při přípravě regionálních setkání činovníků či při přípravě kurzů.

Máte o některý z nabízených programů zájem? Vyplňte formulář s poptávkou a my vám zprostředkujeme kontakt na konkrétní osoby, které vzdělávání nabízí.

Po předání kontaktu jste to VY, kdo iniciuje s dotyčnou osobou konkrétní domluvu na programu!  

V případě dotazů či připomínek pište na vzdelavani@skaut.cz.

Přejeme vám, aby pro vás bylo vzdělání na klíč užitečnou a příjmenou příležitostí k dalšímu seberozvoji.

 

Žádost o kontakt (formulář)

 

Nabídka vzdělávání na klíč (dlouhodobé, aktuální)

 
V přiloženém PDF naleznete ucelenou a dlouhodobě platnou nabídku „vzdělávání na klíč“, která byla doposud zveřejňována necentralizovaně a v nepravidelných intervalech různými odbory a pracovními skupinami.

Od tohoto dokumentu si slibujeme lepší přehled o tom, jaké příležitosti s sebou vzdělávání na klíč přináší a snazší možnost jejich vzájemného kombinování (například pro účely krajského setkání).Do budoucna plánujeme vytvoření centrální a pravidelně aktualizované databáze na Křižovatce.

Pokud vás některá z nabídek zaujme, napište na vzdelavani@skaut.cz a my vás přesměrujeme na konkrétní osoby (chceme mít přehled o využívání tohoto vzdělávání). 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 604x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu