....

Chyba na stránce: Skauting pro všechny - nabídka kurzům - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/poradame-vzdelavaci-akci/vzdelavani-na-klic/797-skauting-pro-vsechny-nabidka-kurzum?autologin=1"

Vzdělávání na klíč

 

Milí zájemci o vzdělávání,

níže naleznete ucelenou a dlouhodobě platnou nabídku „vzdělávání na klíč“, která byla dříve zveřejňována necentralizovaně a v nepravidelných intervalech různými odbory a pracovními skupinami Junáka – českého skauta. Chceme usnadnit přehled o podobných nabídkách, a proto jsme se rozhodli informace shromáždit a poskytnout vám je pohromadě a přehledně. Předpokládáme, že podobné nabídky pro vás mohou být zajímavé při řešení aktuálních potřeb jednotek, při přípravě regionálních setkání činovníků či při přípravě kurzů.

Pokud vás některá z nabídek zaujme, napište na vzdelavani@skaut.cz poptávku s informacemi [pro koho a jakou akci], [kde] a [kolik lidí] chcete program uspořádat a my vám zprostředkujeme kontakt na konkrétní osoby, které vzdělávání nabízí.

Po předání kontaktu jste to VY, kdo iniciuje s dotyčnou osobou konkrétní domluvu na programu!  

 

Skauting pro všechny - nabídka kurzům

Připravuješ kurz a rád bys do něj zahrnul téma práce s dětmi se specifickými potřebami? Obrať se na nás, buď ti takový program připravíme, nebo pomůžeme s jeho přípravou.

Pořadatelům vzdělávacích i jiných kurzů nabízíme:

 • program na téma práce s dětmi se specifickými potřebami – pokud jsi pořadatelem čekatelského, vůdcovského nebo jiného vzdělávacího kurzu, nabízíme ti možnost uspořádat na tvém kurzu program na uvedené téma;
 • kontakt na odborníky – pořadatelům kurzu nabízíme také možnost zprostředkovat kontakt na odborníky, kteří mají bohatou zkušenost s prací s tématy spojenými s prací s dětmi se specifickými potřebami;
 • konzultace prací/projektů – můžeš s námi konzultovat vhodná témata prací či absolventských projektů, zároveň nabízíme i frekventantům tvého kurzu konzultaci jejich prací.

Dále nabízíme konzultaci před pořádáním rozsáhlejšího projektu – chystáš-li se pořádat rozsáhlejší akci/projekt, která se může dotýkat tématu práce s dětmi se specifickými potřebami (regionální akce, setkání frekventantů, odpočinková či týmová akce vzdělávacího týmu, lesní školy, úvodní akce kurzu, …), zkonzultujeme s tebou tvé plány, předáme kontakty na odborníky nebo odkazy na zajímavé materiály.

Pokud máš zájem využít některou z nabízených aktivit, kontaktuj nás na emailu spv@skaut.cz a domluvíme se na konkrétním rozsahu a formě.

Za odbor Skauting pro všechny se na spolupráci těší

Marie Vlasatá – Bedla

  logo

  Práce s článkem

  0
  kladných hlasů

  Diskuse o článku

  0 Názorů
  Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

  Navigace:

    Nahlásit chybu