....

Chyba na stránce: Jak by měl vypadat vůdcovský handbook? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/publikace-vzdelavani/3211-jak-by-mel-vypadat-vudcovsky-handbook?autologin=1"

Jak by měl vypadat vůdcovský handbook?

Jak by měl vypadat vůdcovský handbook?

V nedávné době nově sestavený tým začal pracovat na tvorbě vůdcovského handbooku. Naším cílem  je vytvořit publikaci, která by byla soudobým, čtivým a vizuálně poutavým vhledem do skautingu a skautské výchovy. Nejen o programu a výchově, ale také o práci s týmem, organizačních záležitostech apod. Zkrátka stručně, hutně, výstižně a uceleně o všem, co vůdce potřebuje o vedení oddílu vědět. Měla by následně být tím prvním, po čem vedoucí sáhne, když si neví rady. Jak ale bude vypadat?

Víme, že bude mít dvě části - tištěnou část a webové rozhraní, které bude podpůrným nástrojem handbooku. Nyní se snažíme odpovědět na otázku, zda tištěná část má být klasická příručka (kniha), nebo má mít formát kroužkového zápisníku s vyjímatelnými listy - podobně jak je nyní rádcovský zápisník? Zvažujeme přednosti i nevýhody kroužkového zápisníku. Díky kroužkové vazbě bude celý nástroj variabilní, interaktivní, otevřený do budoucna (nové kapitoly, které si budu moci zařadit), umožní si vložit listy na vlastní poznámky,... Na druhou stranu cítíme, že není tolik estetický, nepochybně bude i dražší. Jaká varianta by vám, vůdci oddílů, byla sympatičtější a proč? Podněty pište do komentářů pod článek, přímo koordinátorovi vůdcovského handbooku na michal.bures@skaut.cz, případně pod příspěvek na SkautInfo.

Za tým Vůdcovského handbooku
Bureš Michal (Bumerang)
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 800x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu