....

Chyba na stránce: ULŠ 2014. Už máte rezervováno v kalendáři? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/organizace/vzdelavani/ustredni-lesni-skola/1045-vzdelavani-uls2014?autologin=1"

ÚSTŘEDNÍ LESNÍ ŠKOLA

 

Ústřední lesní škola je zejména celostátním setkáním vzdělavatelů. Jejím cílem je umožnit přinášet podněty ke zvýšení kvality skautského vzdělávání, připomínkovat aktuální dění a projekty, sdílet a vyměňovat vzdělavatelské zkušenosti. ULŠ svolává zpravodaj/ka VRJ pro vzdělávání a dle ŘVČČJ je koordinačním a konzultačním orgánem výchovy činovnic a činovníků. Její závěry zpravidla projednává Ovčin, VRJ či NJ.

ULŠ 2014. Už máte rezervováno v kalendáři?

Vážení vzdělavatelé, máme pro vás pět důvodů, proč si na víkend 21. – 23. listopadu neplánovat už nic jiného než ÚLŠ.

foto/obrázek poskytl(a): Eliška Hanzlová

Svojí účasti na Ústřední lesní škole 2014 máte příležitost:

  • Ovlivnit a připomínkovat podobu celistvého kompetenčního modelu na klíčové pozice v Junáku (čekatel, vůdce, manažer a instruktor)
  • Hodnotit a připomínkovat aktivity vzešlé na základě diskusí z ÚLŠ 2013. (souhrn komentovaných usnesení k nahlédnutí zde)
  • Podílet se na dalších usneseních ÚLŠ, která budou zásadním doporučením pro NJ v rozvoji skautského vzdělávání, v rámci prioritních témat strategie Junáka (témata: systém oprávnění ke zkoušení / vzdělávání hospodářů, revizorů a vedoucích středisek / dostupnost vzdělávání).
  • Účastnit se řízených i neformálních setkání s dalšími vzdělavateli. Předávat, čerpat a sdílet zkušenosti napříč generacemi i obory.
  • Zažít inspirativní růstové programy pro instruktory všech věků a úrovní zkušeností. Možnost setkat se s osobnostmi, od kterých se můžeme učit.

Program a cíle ULŠ 2014 vychází ze zkušenosti a zpětné vazby, kterou jste nám poskytli po loňském ročníku (souhrn zpětné vazby naleznete v příloze „ULS_zprava_Z_soc_se­treni…pdf“). Letošní ÚLŠ nabídne větší možnost volby při výběru programů. Zájemcům nabízíme k náhledu projekt ULŠ 2014 (naleznete v příloze), který v červnu schválila Výkonná rada Junáka.

ÚLŠ 2014 se koná v Praze.

Zahájena bude v pátek večer a ukončena v neděli před polednem.

V druhé polovině září zveřejníme informace o programu, možnosti přihlašování, anotace k volitelným programům.

Na viděnou se těší tým ULŠ 2014:

Olga Bokvajová – šéf akce, Bára Tichavová – Rozárka, Radek Procyk – Maverick, Eliška Hanzlová – Pampa, Kateřina Hořavová – Káča, Zuzana Fialová – Fíja, Alena Švaříčková – Kloky, Jiří Šolc – Focik, Petr Beránek – Vlk, Jakub Tesař – Tesák a další spolupracující vzdělavatelé: Jakub Procházka – Citron, Filip Hlavinka – Mukóki, Helena Brožková, Hanka Říhová – Rybča

logo

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu