....

Chyba na stránce: Zúčastni se první skautské inspirační konference (23. 4.) - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/promo-clanky/2410-skautsky-institut-porada-23-dubna-prvni-skautskou-inspiracni-konferenci-budes-u-toho?autologin=1"

Zúčastni se první skautské inspirační konference (23. 4.)

Zúčastni se první skautské inspirační konference (23. 4.)

Co může dát skautská výchovná metoda společnosti 21. století a co může společnost dát jí? Jak se skautské organizaci daří udržovat v aktivitě a v nadšení tisíce dospělých dobrovolníků a jak v tom má pokračovat a zlepšovat se? Které současné společenské trendy jsou pro skauting nejdůležitější a jak by je měl reflektovat?

O tom budou na konferenci Inspiruj skauting nejprve povídat zajímaví hosté, aby následně mohl k tématům v rámci kulatých stolů promluvit úplně každý.

 

Konference, která se uskuteční v pražském Impact HUBu, totiž nebude jen o zajímavých přednáškách a o vzájemné inspiraci. Hlavním úkolem bude odpovědět na řadu otázek, které jsou dnes palčivé a aktuální - a k tomu můžeš přispět i Ty!

 

Mezi návštěvníky konference rádi přivítáme skauty i neskauty, studenty i vzdělavatele a všechny, kdo se zajímají o nové trendy ve výchově, vzdělávání, skautingu a společnosti.

 

A co dál? Úvodní přednášku na téma překonávání stereotypů a práce se změnou přednese Petr Ludwig. K tématům vystoupí například Helena Ilnerová, Lukáš Šlehofer, Petr Hopfinger a další - kompletní program najdeš zde. V ceně je občerstvení. A zakončíme to afterparty jak se patří.

 

 

 

Sledujte nejaktuálnější novinky na fb události, na fb Skautského institutu, nebo na webových stránkách.

A nebo se rovnou registruj!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1559x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu