....

Chyba na stránce: Zažehni plamínek předsněmové diskuse i ve své jednotce. Inspiruj skauting! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/promo-clanky/2816-zazehni-plaminek-predsnemove-diskuse-i-ve-sve-jednotce-inspiruj-skauting?autologin=1"

Zažehni plamínek předsněmové diskuse i ve své jednotce. Inspiruj skauting!

Zažehni plamínek předsněmové diskuse i ve své jednotce. Inspiruj skauting!

Předsněmové diskuze jsou klíčové pro další rozvoj Junáka a jeho výchovné role. S projektem Inspiruj skauting jsme proto připravili dva různé programy, kterými chceme rozproudit diskuzi i ve vašich jednotkách. Je jen na vás, kam nás pozvete!

Oba programy provedeme poprvé v listopadu ve Skautském institutu na Staromáku, kde se jich můžete zúčastnit a dát nám zpětnou vazbu.

inspiruj-skauting-panelova-diskuze

Prvním programem je panelová diskuze. Na tu vždy pozveme odborníky na výchovu a vzdělávání z daného regionu. 10. listopadu v Praze to budou ředitel Eduinu Zdeněk Slejška a náčelní Junáka Eva Měřínská. Diskuzi povede moderátor, který dá prostor i všem zapáleným účastníkům v publiku.

inspiruj-skauting-prakticky-workshop

Druhý program - který může, ale nemusí navazovat - obsahuje práci a přemýšlení v týmech na téma: Co můžu udělat pro svůj oddíl/středisko, abychom měli dost motivovaných dětí? Cílem tohoto workshopu je probudit ve skautských vedoucích touhu experimentovat a podpořit intuici při zlepšování praxe. 22. 11. jej na Staromáku povede Lukáš Šlehofer - Šlehy.

Neváhejte a zapojte se! Přijďte diskutovat do Skautského institutu nebo uspořádejte vlastní debatu a pozvěte nás na ni! Stačí nám napsat e-mail na inspiruj.skauting@skautskyinstitut.cz a společně domluvíme všechny detaily. Více informací najdete na webovkách Skautského institutu. Inspirujte skauting!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1562x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu