....

Chyba na stránce: Ústřední lesní škola 2017 - prohlédnětě si program a přihlaste se - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/promo-clanky/3493-bylo-spusteno-prihlasovani-na-ustredni-lesni-skolu-2017?autologin=1"

Ústřední lesní škola 2017 - prohlédnětě si program a přihlaste se

Ústřední lesní škola 2017 - prohlédnětě si program a přihlaste se

Zajímá vás vzdělávání? Tak přijeďte na Ústřední lesní školu 24. - 26. listopadu 2017 do Prahy!

Ústřední lesní škola (ÚLŠ) je celostátní setkání vzdělavatelů a všech, kteří se o skautské vzdělávání zajímají. ÚLŠ je zaměřena na setkávání a poznání vzdělavatelů mezi sebou, sdílení zkušeností, další vzdělávání instruktorů a na diskuse o skautském vzdělávání jako takovém a jeho směřování do budoucnosti. Určitě to není akce jen pro vzdělavatele, natož výhradně pro vzdělavatele z lesních akcí, akce je otevřena všem, koho toto téma zajímá.

Zaujalo vás to a chcete se zúčastnit? Není nic lehčího, stačí se přihlásit na webu ÚLŠ. Celá ÚLŠ je zdarma, platí se pouze strava (zda a co si chcete objednat za jídlo si vybíráte v rámci přihlášky), a zúčastnit se jí může skutečně kdokoliv. Pokud chcete zastupovat váš kurz při hlasování o případných usnesení ÚLŠ, přečtete si, prosím nejprve podmínky vyslanců kurzů. Počítáme i s vyhrazeným prostorem pro propagaci kurzů, stejně jako v minulých letech (místo na plakáty apod.).

Letošními hlavními tématy Ústřední lesní školy jsou Vzdělávání dospělých nováčků, probíhající Revize vůdcovské zkoušky a Budoucnost absolventských šátků. Více informací najdete na webu ÚLŠ. Detailní podklady k tématům budou zveřejněny začátkem listopadu.

Kromě těchto hlavních témat se ale můžete těšit i na spoustu dalších menších témat ke společným diskusím a sdílení a vůbec na rozmanitý program vzdělávací či odpočinkový. Pro více informací o programu navštivte web ÚLŠ.

 

Všechny potřebné informace jako kde se ÚLŠ koná, jak se tam dostat, v kolik akce začíná a končí,  kolik stojí jídlo apod. najdete na webu ÚLŠPokud bude dostatečný zájem, pokusíme se zajistit i spaní v postelích (za úplatu, jinak se spí na karimatkách), mši sv. a hlídání dětí (zájem potvrzujete v přihlášce).

 

Chcete se zapojit do ÚLŠ programu s týmem vašeho kurzu? I letos budeme rádi, pokud nám kurzy pomohou s realizací doprovodných programů. Konkrétně jde o rozcvičky, krátké hry i jakýkoliv jiný program, který nám zpříjemní pobyt na ÚLŠ. Se svými nabídkami - ať již konkrétními nebo jen s informací, že byste byli ochotni pomoci - se obracejte na Miroslava Řezáče - Rejska (rezacm@seznam.cz).

 

Aby vám nic neuteklo, doporučujeme sledovat web ÚLŠ, FCB událost Ústřední lesní škola 2017 či FCB stránku Ústřední lesní školy.

 

Máte-li dotazy, přání či připomínky, napište nám na uls@skaut.cz.


Těšíme se na setkání s vámi na Ústřední lesní škole 2017!

 

Za tým ÚLŠ 2017

Michal Peroutka - Pérák

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2375x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu