Zveřejněno 24. 1. 2022
Michaela Čakrtová (Střízla)
TDC – asistentka
michaela.cakrtova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Tomáš Slavík (Fred)

Skaut

Nejstarší vycházející časopis pro mládež v českých zemích byl založen A. B. Svojsíkem již v roce 1915. Přispívá k všestrannému rozvoji skautů a skautek, žáků druhého stupně základních škol. Je studnicí nápadů, jak užitečně a zajímavě trávit volný čas, informuje o akcích a vzdělávacích kurzech, přináší reportáže, podporuje reálné plnění stezky, motivuje k vyzkoušení nových odborek, obohacuje fungování družiny a vede ke kvalitnějšímu programu družinových schůzek.

• Věk cílové skupiny: 11–15 let
  • Rozsah: 32 stran + obálka
  • Formát: 175 × 240 mm
  • Cena pro předplatitele: 35 Kč/ks nebo 150 Kč/rok ꞁ objednat