....

Chyba na stránce: Změna názvu a výroba razítek pro OJ – podzim 2014 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/administrativa/novy-obcansky-zakonik-stanovy/zmena-nazvu/1302-vyroba-razitka-pro-oj-podzim-2014?autologin=1"

Změna názvu na Junák - český skaut, z. s.

 

V této sekci najdete všechny důležité informace k tématu nového názvu a procesu změny. Můžete si zde stáhnout vzory různých dokumentů a oznámení, případně se podívat na nejčastější dotazy a odpovědi.

Změna názvu a výroba razítek pro OJ – podzim 2014

Jak vypadá nový název jednotky ve skautISu

Od 21. října si může každá OJ ve skautISu vyhledat novou podobu názvu své jednotky (karta "Změna názvu a razítka" u příslušné jednotky). U všech OJ jsme automaticky změnili velikost písmen u slov psaných kapitálkami, odstranili uvozovky a další nadbytečné znaky.

Doporučujeme všem jednotkám, aby si ve skautISu zkontrolovaly náhled nového názvu jednotky a kontaktní údaje, zejména správné adresy včetně korespondenčních, aby byly údaje na razítku aktuální a správné, a aby zásilky s razítky dorazily v pořádku do správných rukou.

Neměla by si naše jednotka změnit svůj název?

Pokud vaše OJ dlouhodobě uvažuje o změně názvu nebo adresy, nebo jen čeká na vhodnou příležitost, jak svůj název vylepšit, zjednodušit, zkrátit nebo doplnit, je právě nyní vhodná příležitost. Všechny úkony se změnou (zápis do rejstříku osob, nová razítka) budou provedeny automaticky zároveň se změnou názvu celého Junáka.

Pro změnu názvu postačuje, aby nový název schválila rada jednotky – není tak třeba svolávat nový sněm. Nový název zadejte do skautISu (viz. návod na objednání razítek).  Změnu názvu doporučujeme zejména jednotkám, jejichž název je příliš dlouhý a činí tak potíže jeho užívání při kontaktu s třetími osobami.

Razítka pro OJ

V rámci přechodu Junáka na nový název schválený Valným sněmem Junáka v Litomyšli připravilo ústředí hromadnou výrobu razítek s novým názvem Junáka za zvýhodněných podmínek. Každá organizační jednotka obdrží po jednom kusu hranatého a jednom kusu kulatého razítka (hrazené ústředím), které pouze vymění ve svém strojku.

Jak budou nová razítka vypadat

Základní typ hranatého razítka má 4 řádky (6 x 1,5cm; např. Colop Printer 40; 31,-Kč/ks) a kulaté razítko průměr 32mm (např. Trodat Printy 46045; 36,-Kč/ks) – orientační náhled na konci dokumentu.

Volitelně je možné vybrat hranaté razítko s 5 řádky (6 x 2cm; 31,-Kč/ks), kde budou navíc umístěny kontakty na jednotku (web a e-mail). V tomto případě musí jednotka zaškrtnout ve skautISu, že daný kontakt na razítko chce doplnit. Kontakt je přebírán z hlavního e-mailu a webu jednotky uvedeného ve skautISu (opět je třeba zkontrolovat jeho správnost, případně opravte v kontaktech).

Údaje pro výrobu razítek se na základě voleb a nastavení jednotky budou generovat automaticky ze skautISu.

 Razítka je možné objednávat do 30. listopadu 2014.

V rámci výroby razítek budou vyráběny jen štočky (“gumičky”) razítek. V lednu 2015 bude možné objednávat stejné typy razítek včetně samotných strojků přímo na stránkách výrobce. Odkaz na objednávkový formulář zveřejníme později.

Naše jednotka chce razítek více

Pokud chce jednotka objednat více razítek, může tak učinit prostřednictvím skautISu, kde vybere počet a typ objednaných razítek. Razítka navíc (druhé razítko a všechna další) si hradí jednotka sama. Faktura bude přiložena v dopise spolu s razítky. Prosíme o dodržení data splatnosti.

Kdy razítka dostanu?

První OJ dostanou razítka obyčejným dopisem nejdříve 15. 12. 2014. Poslední várka razítek bude rozeslána 31. 12. 2014. Seznam jednotek, kterým byla razítka odeslána, bude průběžně aktualizován na Skautské křižovatce.

V případě, že vám razítka nedorazí v nejbližších dnech po distribuci, kontaktujte Kancelář ústředí Junáka.

Poznámky, kontakty

Ústředí nezajišťuje objednávku polštářků ani strojků. Vyrábí a rozesílají se pouze štočky (“gumičky”).

Pro další informace kontaktujte Kancelář ústředí Junáka: e-mail: skaut@junak.cz, tel.: 234 621 284, mob. 777 834 192

Náhled razítek

Typ 1: hranaté razítko s lilií, novým názvem a plnou adresou jednotky


 Typ 2: kulaté razítko s lilií a novým názvem jednotky

 

 Typ 3: hranaté razítko s lilií, novým názvem, plnou adresou jednotky a volitelně s kontakty jednotky – web, e-mail nebo oboje

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2870x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu