....

Chyba na stránce: Razítka ve schránce již příští týden - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/administrativa/novy-obcansky-zakonik-stanovy/zmena-nazvu/1591-razitka-ve-schrance-jiz-pristi-tyden?autologin=1"

Změna názvu na Junák - český skaut, z. s.

Junák i všechny jeho organizační jednotky k 1. dubnu 2015 mění svůj název na nový obsahující název schválený Valným sněmem v Litomyšli, tedy Junák - český skaut, z. s.

Do konce března 2015 však všechny jednotky stále používají svůj původní - starý - název a až od dubna 2015 ten nový. V této sekci najdete všechny důležité informace k tématu nového názvu a procesu změny. Můžete si zde stáhnout vzory různých dokumentů a oznámení, zjistit co zajistí automaticky ústředí a co je na samotných jednotkách, případně se podívat na nejčastější dotazy a odpovědi. Jednotlivé články a dokumenty průběžně během února až dubna 2015 aktualizujeme.

Razítka ve schránce již příští týden

Již nadcházející víkend pravděpodobně rozhodne Náčelnictvo o přesném datu, kdy dojde ke změně názvu organizace. V této souvislosti také dojde k distribuci první várky razítek, které si organizační jednotky měly možnost objednat prostřednictvím skautISu do 15. ledna 2015. Tento den jsme uzavřeli možnost měnit názvy jednotek a objednávat razítka.

První jednotky se mohou na své štočky těšit v týdnu od 8. února. Každá jednotka obdrží obyčejný dopis na korespondenční adresu se všemi objednanými štočky, průvodním dopisem a fakturou (fakturu obdržíte jen v případě, že si vaše jednotka objednala více než jeden kus od některého z druhů štočků).

Tímto žádáme všechny jednotky, aby dodržely datum splatnosti faktury.

Přílohou této zprávy je také přehled všech objednaných razítek všech jednotek. Pravidelně také budeme aktualizovat seznam jednotek, kterým byly štočky zaslány – můžete tak sledovat, kdy můžete zmíněnou zásilku ve své schránce očekávat. Obdržené štočky opatřené samolepkou stačí včas vyměnit ve svém strojku.

V případě, že máte málo strojků, nebo vám již dosloužily, velmi doporučujeme využít nabídku firmy Razítka centrum určenou pouze jednotkám Junáka. Ceny strojků můžete zakoupit až s 50% slevou za ceny do 100,-Kč (záleží na velikosti strojku). Pro objednání využijte speciální objednávkový formulář – odkaz bude součástí průvodního dopisu.

V dokumentu můžete najít původní název, nový název jednotky po jeho změně platný od 1. dubna 2015 a přehled kulatých a hranatých razítek, které byly objednány navíc (dokument nezohledňuje speciální požadavky jednotek).

---------------------- AKTUALIZACE ČLÁNKU ----------------------

Razítka budou rozesílána pro všechny jednotky v období mezi 1. a 15. březnem. V tomto termínu byste tak měli razítkové štočky hledat ve svých schránkách.

 

Jan Mesl (Mýval)
Kancelář ústředí Junáka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1357x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu