....

Chyba na stránce: Vzor dopisu ke změně názvu. Střediska, napište místním partnerům či městu. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/administrativa/novy-obcansky-zakonik-stanovy/zmena-nazvu/1694-vzor-dopisu-ke-zmene-nazvu-strediska-napiste-mistnim-partnerum-ci-mestu?autologin=1"

Změna názvu na Junák - český skaut, z. s.

 

V této sekci najdete všechny důležité informace k tématu nového názvu a procesu změny. Můžete si zde stáhnout vzory různých dokumentů a oznámení, případně se podívat na nejčastější dotazy a odpovědi.

Vzor dopisu ke změně názvu. Střediska, napište místním partnerům či městu.

Přestože ústředí dělá vše pro to, aby střediska nemusela kolem změny názvu téměř nic dělat a většinu oznámení a změn zajistí přímo KÚJ, je vhodné aby středisko oznámilo změnu názvu svým místním partnerům či městu kde působí.

Pro tuto situaci jsme připravili vzor dopisu, ve kterém stačí pouze nahradit správnými údaji žlutě zvýrazněné části, a pak už oznámení jednoduše poslat v PDF e-mailem nebo vytisknuté klasickou poštou.

Do dopisu uveďte nový název střediska (okresu, kraje) tak, jak bude vypadat od 1. dubna 2015. Pokud si nejste zcela jisti, jaká podoba názvu opravdu je, můžete si jej ověřit v přehledu názvů všech jednotek v článku na Křižovatce.

Toto oznámení má smysl posílat například městu, ve kterém středisko a jeho oddíly působí, firmám se kterými v daném místě spolupracujete nebo vás sponzorují. Stejně tak je potřeba, aby jednotky které jsou příjemcem dotací od samosprávy (krajské úřady, města apod.), fondů Evropské unie nebo jiných podporovatelů, aby si prošly smlouvy k těmto prostředkům, zda tam nemají povinnost po celou dobu udržitelnost projektu informovat poskytovatele o všech změnách - v takovém případě je potřeba tímto dopisem oznámit změnu názvu.
Určitě ale není potřeba dopis posílat na finanční úřad, dodavatelům energií, bankám ani jiným republikově působícím institucím - ty centrálně oslovuje Kancelář ústředí Junáka.

Další informace k probíhající změně názvu, podrobné články, přehledy názvů jednotek i otázky a odpovědi na vše podstatné, najdete v sekci Změna názvu zde na Křižovatce (Řízení střediska > Stanovy, NOZ a název > Změna názvu).

V případě dotazů či připomínek pište do komentářů nebo nás kontaktujte mailem na skaut@junak.cz

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro IS/ICT a organizaci

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 4428x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

4 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu