....

Chyba na stránce: Rádcovský zápisník do každé družiny - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/829-vychovny-zpravodaj-top-clanky/4033-radcovsky-zapisnik-do-kazde-druziny?autologin=1"

Rádcovský zápisník do každé družiny

Rádcovský zápisník do každé družiny

Rádcovský zápisník je už léty ověřený nástroj, který při dobrém využití může výrazně přispět ke kvalitnímu programu skautských družin. Možná v tvém středisku ještě zápisník v některých oddílech nepoužívají - blíží se začátek nového skautského roku, zkus s tím něco udělat.

Pokud jsi náhodou sám ještě Rádcovský zápisník neměl v ruce, můžeš se s ním podrobně seznámit ZDE. Kapitoly popisují důležitá témata jazykem stravitelným pro rádce skautských družin, dále je ale díky formě kroužkového karisbloku v zápisníku k dispozici množství praktických pracovních listů a plánovací listy směřující rádce k sestavení kvalitního programu. Je dobré dobře seznámit s tímto nástrojem celou střediskovou radu a doporučit jeho využití vedoucím oddílů (aby rádcovský zápisník pořídili svým rádcům/podrádcům). V květnu bylo zveřejněno na Křižovatce video, pomocí kterého lze cílovce zápisník prezentovat.

Michal Bureš - Bumerang
Koordinátor projektu Podpora výchovných zpravodajů

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 873x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu