....

Chyba na stránce: Robert Řeřicha - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/motivace/koucink/4214-robert-rericha?autologin=1"

KOUČINK

Nabízíme ti ve spolupráci s Koučink Centrem a CoEdu možnost plně využít svůj potenciál v prostředí skautingu díky benefitu pro činovníky od 15-ti let - koučinku.

Koučink pomáhá člověku podniknout konkrétní kroky k dosažení jeho vize, cíle nebo přání.

Co patří mezi častá témata, která koučovaní řeší?

Časové skloubení skautingu, práce a osobního života, Chybí pocit uznání, Zvládání konfliktů, Budování přirozené autority, Jak udělat správné rozhodnutí, Jak řídit svůj tým,…

Brnklo některé z témat na tvoji strunu? Nebo už vidíš jiné, které potřebuješ posunout a sám/a třeba nevíš přesně, kudy do toho? Koučink Centrum nabízí skautům službu koučování za výrazně výhodnějších podmínek, než je běžné na trhu. Více o ceně i způsobu zapojení do projektu najdeš v praktických informacích.

Své si zde mohou najít starší rádcové, členové oddílových rad, roveři a rangers, vedoucí oddílů, středisek, okresů i krajů a další skautští činovníci.

Robert Řeřicha

Co Vás přivedlo ke koučování?

Naprostá většina překážek je v naší hlavě. Velkou část vnitřních bariér a brzd jsme převzali od rodičů či jiných přirozených autorit, jsme pod neustálým tlakem sociálních médií, a mnoho škodlivých předsudků v sobě upevňujeme i my sami, protože se nedokážeme vymanit z již vyšlapaných cest našeho myšlení.

Vystudoval jsem všeobecné lékařství a věnoval se výzkumu rizika vzniku nádorových onemocnění. Medicínské vzděláni a působení ve vědeckém týmu se promítá i do mé koučinkové praxe. Opírám se o ověřené metody, které pramení z nejnovějších vědeckých poznatků v neurovědách a psychologii, podporuji kritické myšlení.
Po ukončení studia MBA jsem několik let působil v mezinárodních korporacích na marketingových pozicích, později pak v digitálních agenturách jako kreativní ředitel a account manager. Nasbíral jsem cenné zkušenosti v oblastech time-managementu, efektivní práce v týmu, komunikace, prezentace a kreativní tvorby. Neustále se vzdělávám v oborech psychologie a kognitivních věd. Zastávám názor, že tělo a mysl tvoří jednotu a jedno bez druhého nedává smysl.

Koučink nevnímám pouze jako nástroj ke zvyšování výkonu či dosahování konkrétních cílů - uspokojuje mě pohled na člověka, kterému září oči, protože díky své odvaze a správným rozhodnutím objevil nové cesty k řešení překážek a šťastnějšímu životu. To největší životní dobrodružství vás teprve čeká. Pokud cítíte, že nastal čas mu vyjít vstříc, rád vám pomůžu vykročit správnou nohou ;)

V čem může být spolupráce s Vámi jako s koučem přínosem?

Pokud potřebujete přenastavit životní priority, udělat si v nějaké složitější situaci jasno, pohnout s něčím, s čím se vám už delší dobu pohnout nedaří, ujasnit si kroky směrem k cíli, získat nadhled nad tíživým problémem, nebo si uvědomit, co pro vás bude v dalších dnech, týdnech či měsících důležité, rád vám pomůžu pohnout balvanem, aniž byste si vykloubili obě ramena ;)

Vzdělání:

 • MUDr. - Všeobecné lékařství (Univerzita Karlova)
 • MBA (Rochester Institute of Technology)

Kvalifikace v koučinku:

 • Vzdělávací program certifikovaný Mezinárodní koučinkovou federací ICF

Členství v profesních organizacích:

 • Spolupráce s  Koučink centrum

Praxe v zaměstnání:

 • Vědecký výzkum (Center of Epidemiological Studies)
 • Nadnárodní korporace (L´Oréal, Renault)
 • Digitální agentury (PHC, Symbio digital)
 • Vlastní projekty (seznamovací agentura, vzdělávací aplikace)

Praxe v koučování (počet odkoučovaných hodin):

 • Desítky hodin

Specializace:

 • Osobní rozvoj
 • Time-management
 • Překonání psychické krize
 • Vztahy
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 405x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.
  Nahlásit chybu