....

Chyba na stránce: Koučink - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/motivace/koucink?autologin=1"

Koučink

CHCETE SE ROZVÍJET? VYUŽIJTE KOUČINKU

Junák ve spolupráci s Koučink centrem vám nabízí možnost plně využít svůj potenciál v prostředí skautingu díky novému benefitu pro činovníky - koučinku. Přečtěte si víc.

Koučink pomáhá člověku podniknout konkrétní kroky k dosažení jeho vize, cíle nebo přání. Kouč lidem neradí, jak mají věci dělat, ale prostřednictvím dobře kladených otázek je vede k tomu, aby sami našli to nejlepší řešení.Témata pro koučování přináší člověk sám a kouč ho provází v jejich zpracování a uchopení.

Co patří mezi častá témata, která koučovaní řeší?

Obavy z povýšení, Přetíženost, Časové skloubení skautingu, práce a osobního života, Problémy v komunikaci, Zvýšit výkonnost, Chybí opora, Chybí pocit uznání, Spokojenost mých spolupracovníků, Zlepšení vztahů, Plánování projektu, Příprava na důležitou schůzku, Zvládání emocí, stresu, konfliktů, Budování přirozené autority, Komunikace s rodiči, Zvládnout změny, Jak udělat správné rozhodnutí, strach z rozhodnutí, Workoholismus, Zvýšení sebevědomí, Problémy v rodině, Chci se naučit jazyk, Možnost seberealizace, Finanční situace, Chybí životní rovnováha, Ubíjí ho současná situace, Udělat něco pro své zdraví, Změnit životní styl, Změnit návyky, Být šťastný, Změna zaměstnání, Ujasnění priorit…

Brnklo některé z témat na vaši strunu? Nebo už vidíte jiné, které potřebujete posunout a sami třeba nevíte přesně, kudy do toho? Koučink centrum nabízí skautům službu koučování za výrazně výhodnějších podmínek, než je běžné na trhu. Více o cenách i způsobu zapojení do projektu najdete v praktických informacích.

Projekt je určen členům Junáka od patnácti let, kteří se aktivně podílí na činnosti v jakékoliv jednotce. Své si zde mohou najít starší rádcové, členové oddílových rad, roveři a rangers, vedoucí oddílů, středisek, okresů i krajů a další skautští činovníci.

Co řekli o koučování skauti, kteří si ho vyzkoušeli v roce 2014:

„Skvělá možnost, jak to, co mi nabízí skauting, zlepší i osobníživot.“

„Něco takové Junáku a činovníkům rozhodně může pomoct…“

„Děkuji velice za domluvu a zkoordinování projektu, přijde mi to skvělý!“

„Koučování pomůže v ujasnění vlastních myšlenek, donutí člověka odpovědět si na své vlastní otázky.“

„Koučování ti neřekne,co a jak máš dělat, ale ukáže ti jak si na to přijít sám.“

Koučink

  Nahlásit chybu