....

Chyba na stránce: Přidej se k nám na webinář pro mentory a mentorky! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/motivace/mentoring/4396-pridej-se-k-nam-na-webinar?autologin=1"

MENTORING

Vítejte na stránkách věnovaných mentoringu! Pokud přemýšlíte nad tím, jak účinně podpořit a motivovat sami sebe, nebo své spolupracovníky, tak jste na této stránce správně. Najdete zde informace, nápady a podněty k tomu, jak pomocí mentoringu rozvíjet sebe, druhé i skauting.

Nabízíme zde podporu těm, kteří mají chuť stát se zkušenými průvodci a právě tahle podoba jejich zapojení jim dává smysl, i těm, kteří si takového průvodce chtějí najít. Vnímáme, že mnoho vedoucích středisek nebo oddílů nemá v začátcích někoho, s kým se mohou poradit, kdo jim pomůže se zorientovat, s kým mohou sdílet své první úspěchy i výzvy. A chceme to změnit. Pojďte do toho s námi!

Přidej se k nám na webinář pro mentory a mentorky!

Jsi momentálně v roli mentora/ky? Snažíš se být cíleně někomu oporou, prostřednictvím svých zkušeností ho/jí podporovat ve vedení oddílu, střediska,... a pomáhat mu/jí v osobním rozvoji?

Máš už za sebou nějaký kousek cesty a chtěl/a bys zjistit, jak postupovat v roli mentora/ky? Máš něco na srdci, co bys chtěl/a probrat, na co se zeptat?

Nabízíme ti možnost zúčastnit se webináře 20. 2. ve 20:00. Webinářem budu provázet já a koučka a mentorka Jana Onderková z Koučink Centra a CoEdu. Celý webinář bude trvat do 40 minut a uskuteční se ve webovém rozhraní Zoom.

Po krátkém úvodu bude prostor pro vzájemné sdílení, otázky týkající se práce s mentorovanými, organizace mentorských setkání/Skypů. Na základě společné diskuze vám povíme a shrneme pár tipů a rad, jak mentorská setkání vést.

Pokud se chceš webináře zúčastnit, napiš nám prosím na e-mail: mentoring@skaut.czdo 16. 2. Do e-mailu také rovnou napiš, co konkrétně by ses chtěl/a jako mentor/ka dozvědět a na co by ses chtěl/a zeptat v oblasti práce s mentorovanými a organizace mentorských setkání.

Do tvého e-mailu ti pošleme a popíšeme postup, jak se k webináři připojit.
Těšíme se na Tebe!

Kačka - Kateřina Slavíková
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 662x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu