....

Chyba na stránce: Uvítací balíčky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/motivace/uvitaci-balicky?autologin=1"

Uvítací balíčky

Uvítací balíčky

Projekt, jehož smyslem je usnadnit činovníkům jejich první kroky ve funkci a dodat souhrn užitečných informací. V rámci projektu vznikne i řada metodických textů vztahujících se k výkonu různých činovnických funkcí v Junáku.

Aktuálně je připravený Balíček pro vedoucí středisek a pro vedoucí oddílů, připravuje se balíček pro předsedy okresů, členy revizní komisí a hospodáře.

Jak to funguje? (na příkladu oddílového vedoucího)
Uvítací balíček obdrží všichni noví oddíloví vedoucí (a jejich zástupci) e-mailem po té, co do skautISu bude zadáno, že se stali vedoucími (případně zástupci vedoucího) oddílu. Ovšem nejdříve přijde balíček jejich střediskovému vedoucímu (týden před odesláním oddílovému vedoucímu), aby měl možnost se s ním seznámit a uměl zodpovědět případné otázky.

Co když jsem se stal vedoucím a žádný balíček mi nedorazil?
Pokud jsi balíček neobdržel, není třeba se obávat, můžeš požádat svého vůdce střediska a ten ti může balíček poslat kdykoli skrze skautIS (záložka Uvítací balíčky).
Balíček dostanou s týdenním předstihem e-mailem také jejich vedoucí střediska, kteří tak mají možnost se s jeho obsahem seznámit.

U vedoucích středisek může balíček rozeslat předseda okresní či krajské rady – na záložce Uvítací balíčky u okresu či kraje.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 738x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu