....

Chyba na stránce: Křižovatka pro výchovné zpravodaje je tu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/vychovny-zpravodaj/2552-krizovatka-pro-vychovne-zpravodaje-je-tu?autologin=1"

VÝCHOVNÝ ZPRAVODAJ

 

Vítejte na stránkách pro výchovné zpravodaje!

Křižovatka pro výchovné zpravodaje je tu!

Výchovní zpravodajové se dočkali vlastní sekce na křižovatce.

 

Představujeme vám zbrusu novou sekci na křižovatce určenou pro výchovné zpravodaje. Najdete ji zde: http://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/vychovny-zpravodaj

Stránkami vás bude provázet náš malý opeřenec jménem Emil. Je zatím z nové role trochu vykulený, ale má pro výchovu a vzdělávání velkou slabost, a tak jsme mu dali šanci :)
 
 
 
 
 
Co vás tam čeká?
  • Popis činnosti výchovného zpravodaje - tato část křižovatky obsahuje nový dokument Popis činnosti střediskového výchovného zpravodaje. Brzy sem také doplníme popis činnosti okresního a krajského VýZ.
  • Metodika pro výchovné zpravodaje - uveřejnili jsme 1. kapitolu metodiky: Zmapování střediska. Ty další budou přibývat postupně. Metodiku můžete komentovat a připomínkovat v google dokumentu na stránkách.
  • Nástroje podpory - dozvíte se, jak výchovní zpravodajové mohou využívat mentoring, koučování, supervizi a poradnu SpV.
  • Pro inspiraci - sekce, kde najdete zajímavé odkazy a tipy z oblasti výchovy a vzdělávání. Posílejte nám vaše oblíbené stránky a odkazy - rádi je zveřejníme!
  • Strategická priorita: Podpora výchovných zpravodajů - tady se můžete seznámit se strategickými dokumenty k prioritě výchovných zpravodajů a také dozvíte o aktuálním vývoji projektů
 
Vše si prohlédněte a dejte nám vědět,na čem máme zapracovat a co byste si tu přáli najít vy. Sekci budeme dále rozvíjet a doplňovat. 

 

Křižovatce a Emilovi zdar!

Táňa

 

Táňa Ondrašíková

koordinátorka výchovných zpravodajů

tana.ondrasikova@skaut.cz
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1725x

Práce s článkem

7
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu