....

Chyba na stránce: Propagujete svoji vzdělávací akci - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/vzdelavani-spolupracovniku/1249-propagujete-svoji-vzdelavaci-akci?autologin=1"

Vzdělávání činovníků na středisku


Jedním z úkolů střediska je zajistit svým činovníkům potřebné vzdělání. Dobré vedení se ovšem nespokojí jen s povinnými kvalifikacemi, snaží se nabízet průběžně i další vzdělávání, které rozvíjí osobnost, prohlubuje znalosti, motivuje k další činnosti... Nabízíme nejen přehled dostupného vzdělání pro činovníky, ale i pomoc těm, kteří chtějí sami pořádat v rámci střediska vzdělávací akci.

Propagujete svoji vzdělávací akci

Chcete propagovat  svůj kurz nebo lesní školu? Máte chuť ukázat, jak lze efektivně plánovat, pracovat s dramaturgií a jiné? Odpověď je jednoduchá. Vyberte si téma článku do časopisu Skauting a napište ho.

Redakce Skautingu nabízí možnost vzdělavatelským týmům (a nejen jim), aby se podíleli na tvorbě článků pro časopis. Přehled poptávaných témat naleznete v tomto dokumentu.  Pokud je vám nějaké téma blízké, zapiště se do kolonky "Rezervace" ve zmíněném dokumentu a zároveň si napistě šéfredaktorce Katce Šmajzrové (kata@skaut.czo další informace.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 668x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu