....

Chyba na stránce: Využijte aktualizované nabídky vzdělávání na klíč (jaro - léto 17') - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/lide/vzdelavani-spolupracovniku/3169-vyuzijte-aktualizovane-nabidky-vzdelavani-na-klic-jaro-a-leto-2017?autologin=1"

Vzdělávání činovníků na středisku


Jedním z úkolů střediska je zajistit svým činovníkům potřebné vzdělání. Dobré vedení se ovšem nespokojí jen s povinnými kvalifikacemi, snaží se nabízet průběžně i další vzdělávání, které rozvíjí osobnost, prohlubuje znalosti, motivuje k další činnosti... Nabízíme nejen přehled dostupného vzdělání pro činovníky, ale i pomoc těm, kteří chtějí sami pořádat v rámci střediska vzdělávací akci.

Využijte aktualizované nabídky vzdělávání na klíč (jaro - léto 17')

Připravujete kurz, regionální setkání činovníků apod. a potřebujete externě zajistit zajímavý vzdělávací program? Můžeme vám s tím pomoci.

V sekci Křižovatky Vzdělávání na klíč naleznete ucelenou a dlouhodobě platnou (ale co půl roku aktualizovanou) nabídku vzdělávacích programů, která byla dříve zveřejňována na různých místech a v nepravidelných intervalech odbory a pracovními skupinami Junáka - českého skauta. Chceme usnadnit získání přehledu o podobných nabídkách, a proto jsme se rozhodli informace shromáždit a poskytnout vám je v ucelené podobě.

Nabídka aktuálně obsahuje 23 vzdělávacích programů - o personalistice, benjamíncích, sexuální výchově,  inkluzi, dotacích apod.

Pokud vás některá z nabídek zaujme, napište na vzdelavani@skaut.cz a my vám zprostředkujeme kontakt na konkrétní osoby, které vzdělávání nabízí.


Michal Peroutka (Pérák)

koordinátor vzdělávání

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 824x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu