....

Chyba na stránce: Změny v investičních dotacích. Na jakých formulářích budeme žádosti 13. ledna odevzdávat? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/1455-zmeny-v-investicnich-dotacich-na-jakych-formularich-budeme-zadosti-13-ledna-odevzdavat?autologin=1"

FINANCE A HOSPODAŘENÍ

Jak moudře napsala Božena Němcová ve své legendární Babičce: "Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí." Toť je příklad hodný následování, protože i cílem Junáka je hospodařit šetrně, a k tomu navíc samozřejmě co nejtransparentněji.

Změny v investičních dotacích. Na jakých formulářích budeme žádosti 13. ledna odevzdávat?

Pro investiční projekty a investiční nestavební dotace připravuje ministerstvo změny v systému žádostí i nové formuláře. Konkrétní informace vám poskytneme, jakmile budou k dispozici, očekáváme, že to bude v druhé polovině prosince.

Pokud zvažujete žádost o investiční dotaci, budeme rádi, pokud nám to napíšete na skaut@junak.cz. Jestli si nejste jistí, zda je váš projekt investicí, nebojte se ho s námi konzultovat. Rádi s vámi projekty připravíme tak, aby v lednu proběhlo odevzdání bez problémů a nebylo třeba nic upravovat.

Žádosti je nutné doručit v písemné podobě na ústředí nejpozději do 13. ledna 2015. Zároveň přivítáme jejich zaslání v elektronické podobě na adresu skaut@junak.cz.

Na stavební neinvestiční dotace je připraven stejný formulář jako v minulých letech. Součástí žádosti jsou i další náležitosti, které se liší podle typu projektu, jejich soupis najdete ve směrnici.

Hana Bejčková (Karamela)

KÚJ

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 571x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu