....

Chyba na stránce: Získejte pro středisko 50 tis. Kč s výzvou Tesco – pomáháme s vámi. Krátký formulář vyplňte do 19.4. - prodloužen termín! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/stredisko/majetek-a-hospodareni/1719-ziskejte-pro-stredisko-50-tis-kc-s-vyzvou-tesco-pomahame-s-vami-kratky-formular-vyplnte-do-12-4?autologin=1"

FINANCE A HOSPODAŘENÍ

Jak moudře napsala Božena Němcová ve své legendární Babičce: "Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí." Toť je příklad hodný následování, protože i cílem Junáka je hospodařit šetrně, a k tomu navíc samozřejmě co nejtransparentněji.

Získejte pro středisko 50 tis. Kč s výzvou Tesco – pomáháme s vámi. Krátký formulář vyplňte do 19.4. - prodloužen termín!

Společnost Tesco a Nadační fond Tesco připravili program, ve kterém může nezisková organizace získat 50 tis. Kč.

Pokud vyplníte přihlášku a vyberou vás spolu s dalším jedním až dvěma projekty do jednoho z 90 regionálních míst, budou moci o projektu hlasovat zákazníci Tesco žetony, které dostanou za nákup nad 200 Kč.

Jak podat přihlášku:

Žádost musí obsahovat:

  • Název projektu
  • Popis projektu
  • Rozpočet (včetně uvedení případných dalších zdrojů financování)
  • Doklady identifikující žadatele
  • Přílohy (např. grafické materiály, výroční zprávy apod.)

Program se specializuje na činnosti neziskových v oblastech: sociální a humanitární, vzdělávací, kulturní, zdravotní, ochrana lidských práv, ochrana životního prostředí, péče o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež.  Nicméně jako příklad uvádějí opravu hřiště či školy. Je tedy vhodné zmínit některou z oblastí, pokud na ni připravujete projekt, ale není to nezbytné.

Na využití peněz máte 12 kalendářních měsíců od obdržení peněz.

Všechny organizace, které se dostanou do užšího výběru a o nichž bude tedy rozhodováno hlasováním v obchodech v příslušném regionu, musí poskytnout krátkou anotaci k projektu a aktivně jej prezentovat na stránkách pomahame.itesco.cz a také na facebookovém profilu projektu pomáháme s Vámi. Pod pojmem aktivní prezentace je myšlen nejméně jeden článek s fotografiemi, kde je projekt i samotná organizace představen. V případě vaší výhry v hlasování je nutné zveřejnit další článek o samotné realizaci projektu, opět doprovodit fotografiemi nebo videem.

Pokud se do projektu zapojíte, dejte nám o tom prosím vědět na skaut@junak.cz, děkujeme!

Hana Bejčková - Karamela,
finanční manažerka

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2628x

Práce s článkem

6
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu